Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Pannenkoekenhuis De Huifkar

De lekkerste pannenkoeken van de Veluwe vind je bij Pannenkoekenhuis De Huifkar.

Bij Pannenkoekenhuis De Huifkar worden de pannenkoeken ambachtelijk gebakken met meel van de nabijgelegen molen ´t Hert. Er is voor ieder wat wils, van kinderpannenkoeken die je zelf mag versieren tot rijkelijk belegde specialiteitspannenkoeken. Heb je geen zin in een pannenkoek? De Huifkar biedt ook verschillende plate-gerechten!

Voor de kinderen is er bij De Huifkar een gezellige speelkamer met voetbalspel en televisie. Buiten is er een speeltuin met een mooie klimtoren, glijbaan en vogelnestschommel en natuurlijk zijn er leuke placemets en kleurplaten waar je lekker aan tafel aan kunt kleuren, zo duurt het wachten op je lekkere pannenkoek niet zo lang.

Wil je weten wat voor lekkere pannenkoeken je allemaal kunt bestellen? Bekijk dan alvast de menukaart op hun website, klik op de roze websitebutton om gelijk doorgelink te worden,

*Heb je net je A-diploma gehaald? Laat hem dan zien bij De Huifkar, dan krijf je namelijk je Kindermenu gratis!

Tip: In de categorie ´uiteten´ vind je nog meer lekkere pannenkoekenrestaurants in en om Amersfoort!

De Huifkar Pannenkoekenhuis

Kerkstraat 67

3882 BN Putten

Openingstijden

Woensdag t/m zondag vanaf 15.00 uur

Mail direct

Mail direct naar De Huifkar Pannenkoekenhuis

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leuke uitjes voor de voorjaarsvakantie in regio Amersfoort

Het is voorjaarsvakantie en dat betekent een leuke tijd om samen met het hele gezin eropuit te gaan! In regio Amersfoort & Gelderse Vallei is er genoeg te beleven. De leukste uitjes hebben we voor je verzameld. Nieuwsgierig? Lees snel verder!

5x Stoere uitjes in regio Amersfoort

Is jouw koter niet bang voor hoogtes, bergen en klimparcours en dol op stoere activiteiten? Deze uitjes in de regio zijn ideaal voor dappere kids. Klaar voor actie? GO!

Jeugtheater festival Lente-Uitjes

Voorjaarsvakantie, dus tijd voor festival Lente-Uitjes! Tijdens dit vrolijke jeugdtheater festival zie je de tofste voorstellingen vol humor en fantasie: eigenwijze verhalen, herkenbare momenten en een dans- en muziektheaterspektakel voorbij komen.

9x leuke boswandelingen met kinderen

Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in regio Amersfoort. Wij hebben de leukste wandelbossen en -routes voor je op een rijtje gezet!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief