Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Feest in de Natuurspeelplek

Klimmen, zandtaart bakken, met water spelen en lekker vies worden in de natuurspeelplaats. FEEST!

In de Natuurspeelplaats op landgoed Schothorst kun je ook je verjaardag vieren. 

Je moet iets meer zelf organiseren met eten en drinken, maar daarna heb je geen kind meer aan de kinderen! Ze kunnen zich uren vermaken met klimmen, klauteren en zandtaarten bakken.

En wat dacht je van de waterpomp: geulen graven, dammetjes bouwen en vooral veel water pompen, fantastisch!

Kortom, een speeltuin om heerlijk te spelen en een onvergetelijke verjaardag te hebben!

Meer ideeën voor kinderfeestjes vind je op Kidsproof.nl

Het Groene Huis / CNME

Schothorsterlaan 21

3822 NA Amersfoort

Openingstijden Dagelijks toegankelijk.

Het omringende Landgoed Schothorst is dagelijks geopend tussen zonsopgang en zonsondergang.
Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Het Groene Huis / CNME

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Wakker worden met fluitende vogeltjes en op pad gaan naar toffe uitjes op wandel- en fietsafstand! Een plek waar kinderen volop kunnen spelen en jullie ook 100% genieten. Tijdens een weekendje weg op De Utrechtse Heuvelrug kan het allemaal!

Voorjaarsactiviteiten in het Openluchtmuseum

In het Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem zit je dit voorjaar helemaal goed: het barst van de leuke extra activiteiten voor gezinnen. Duik in de wereld van trams, kleine kruipers en wol en sluit je dag aan het museum af bij het Kindererf en de grote speeltuin. Nieuwsgierig? Lees gauw verder!

5x Moederdag verrassingen

Maak Moederdag extra speciaal met deze leuke en creatieve DIY-tips voor cadeautjes.

21 toffe tips voor de meivakantie!

Bijna meivakantie. Wat zijn jullie plannen? Er zijn namelijk ontzettend veel leuke uitjes voor het hele gezin. Hieronder vind je inspiratie bij jou in de buurt of ietsjes verder weg om er een topvakantie van te maken! Vergeet niet om ook onze Uitagenda te checken. Deze vullen we dagelijks met leuke uitjes.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief