Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Botanische tuin

Ontdek natuur, cultuur en geschiedenis in de Botanische tuin bij Belmonte Arboretum!

Op de Wageningse berg ligt het voormalige landgoed Belmonte. Prachtige rozen, bomen, struiken en heesters van natuur- en cultuurhistorische vormen het 11 ha grote stadspark, één van de grotere botanische tuinen van Nederland.

Het landgoed werd aan het einde van de 19e eeuw gesticht door Thierry Juste baron de Constant Rebecque de Villars. Na de Tweede Wereldoorlog kwam het gehavende landgoed in handen van Wageningen Universiteit, die er een botanische tuin van maakte.

Overal zijn de sporen van de rijke geschiedenis nog terug te zien. De bijzondere tuin is voor iedereen toegankelijk. Tijdens het seizoen (april tot en met oktober) is er iedere woensdagmiddag een theetuin bij het Koetshuis. Kom je gezellig een kijkje nemen?

Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.

Meer leuke uitjes voor kinderen in de natuur vind je in de rubriek Eropuit!

Belmonte Arboretum

Generaal Foulkesweg 94-A

6703 DS Wageningen

Openingstijden Het Belmonte Arboretum is het gehele jaar geopend, zeven dagen per week, van zonsopkomst tot zonsondergang.
Mail direct

Mail direct naar Belmonte Arboretum

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Toon op kaart

Meer inspiratie

Herfstvakantie bij de HappyFarm

Klimmen, glijden, skelteren en dieren knuffelen op de boerderij.

Uitwaaien langs het water

Kom samen genieten bij de prachtige recreatiegebieden Bussloo & Veluwe aan Zee
Nieuw

Speltocht door Amersfoort

Speel samen tien verrassende spellen van Tiny Melon en ontdek ondertussen de binnenstad van Amersfoort.

Onze favoriete uitjes in Zeist met kids

Van spelen bij de Pyramide van Austerlitz tot slapen in het groen. Bekijk onze tips in en om Zeist!

Uitgelicht

Ga mee op DinoAdventures bij DierenPark Amersfoort

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Getest: Vakantiepark De Krakeling

Midden in de prachtige bossen van Zeist ligt Vakantiepark De Krakeling. We hadden al vaker enthousiaste verhalen over dit vakantiepark gehoord, dus hoog tijd om het zelf eens te ervaren! We pakten onze spullen en gingen er met het gezin een nachtje naartoe. En daar kregen we zeker geen spijt van. Lees alles over onze ervaring!

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

Uitjes voor de herfstvakantie in en om Amersfoort met kinderen

Yes, (bijna) herfstvakantie! Tijd voor leuke uitjes, gezellige avonturen en samen eropuit! Ga dino’s spotten, speuren in de natuur, creatief aan de slag of geniet van een verrassende voorstelling. Binnen én buiten valt er van alles te beleven. Wij hebben de leukste tips voor jullie op een rij gezet.

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?


Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!