
Bij Lot Eten en Drinken
Bij Lot Eten en Drinken is een gezellig en kidsproof restaurant, kom je lekker eten en drinken?
YES! Bij Lot Eten en Drinken heeft haar deuren geopend! Aan de Hogesteeg vind je een bijzonder karakteristieke boerderij aan het water waar je heerlijk kan zitten van ’s ochtends tot ’s avonds laat.
Je kan hier genieten van een heerlijke lunch, dinner of een gezellige borrel. Voor de kids zijn er speciale gerechten! Van pannenkoekjes tot vis, er is voor ieder wat wils.
Bij Lot krijgen mensen met een verstandelijke beperking of ontwikkelingsachterstand de ruimte en mogelijkheid om te werken en onderdeel te zijn van de samenleving. Kom je snel langs?
Meer weten of om alvast een plekje reserveren? Klik dan op de roze websitebutton.
Benieuwd naar meer leuke en kindvriendelijke restaurantjes in Amersfoort? Check dan eens de rubriek Uiteten!
Bij Lot | Eten en Drinken
Hogesteeg
Openingstijden
Zie roze websitebutton.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Springplezier bij You Jump Amersfoort
Gave tricks en stunts leren of rennen en vliegen door het trampolinepark: beleef het bij You Jump Amersfoort!
Sudbury Kinderopvang Amersfoort: vrijheid om te groeien!
Op zoek naar een kleinschalige, inspirerende kinderopvang waar jouw kind vrij kan ontdekken, spelen en leren in eigen tempo?
Top 8 uitjes voor kids op de Utrechtse Heuvelrug
Heb je zin in actie, buiten spelen, de natuur ontdekken, chillen en lekker eten? Kom dan een dagje of weekend naar de Utrechtse Heuvelrug! Hier wordt iedere dag een avontuur. Er valt in dit mooie stukje Midden-Nederland vol bos, hei, duinen en kastelen zo veel te beleven. Wat precies? Je leest het hier!