Weer zwemmen in het bosbad
Kom lekker zwemmen en plezier maken met de hele familie bij openlucht Bosbad Lunteren!
Het Bosbad in Lunteren is weer geopend! Stichting Bosbad Lunteren is een openlucht familiezwembad in de Gemeente Ede, gelegen in de prachtige bossen van Lunteren. Het bad is ongeveer 21 graden, waardoor je ook wanneer het wat kouder is, heerlijk kunt zwemmen.
Sinds 28 april kun je reserveren voor het banen- en recreatief zwemmen.
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.
Een lekker hapje eten met het hele gezin? Kijk dan ook eens op onze uit-eten pagina!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Bosbad Lunteren
Boslaan 91
6741 KE Lunteren
Openingstijden
Kijk voor de actuele openingstijden op de website via de roze button.Prijs
t/m 3 jaar: €1.-4 t/m 16 jaar en 65+: €3,50
17 t/m 64 jaar: €5,-
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vogelvoer maken: Dat kan iedereen!
Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?
9x leuke boswandelingen met kinderen
Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in regio Amersfoort. Wij hebben de leukste wandelbossen en -routes voor je op een rijtje gezet!
4 x leuke unicorns traktaties om zelf te maken
Unicorns zijn bij veel kinderen razend populair. Superleuk om deze unicorn-traktaties met je verjaardag uit te delen! In de klas of gewoon lekker thuis. Ze zien er mooi uit en zijn ook nog eens ontzettend lekker!