Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Familierondleiding

Samen kunst ontdekken in de kerstvakantie bij Kunsthal KAdE in Amersfoort

Op zaterdag 20 december kunnen families bij Kunsthal KAdE meedoen aan een speciale familierondleiding. Van 13.00 tot 14.00 uur ontdekken ze samen de tentoonstelling, op een manier die leuk en begrijpelijk is voor kinderen vanaf 6 jaar.

Wat maakt het leuk?

De rondleiding is speciaal gemaakt voor families. Dus neem opa en oma mee, of kom met je broer, nichtje, tante of gewoon met het hele gezin.

Een gids neemt jullie mee langs de kunstwerken en vertelt erover op een manier die iedereen kan volgen. Zo kijk je samen anders naar kunst en ontdek je dingen die je zelf misschien niet had gezien.

Goed om te weten: deelname is gratis met een entreebewijs. Kinderen t/m 18 jaar mogen sowieso gratis naar binnen. Er kunnen maximaal 15 personen per rondleiding mee, dus meld je bij de balie op tijd aan.

Drie redenen om mee te doen

✓ Samen kunst beleven op een manier die ook kinderen aanspreekt
✓ Gratis voor iedereen tot 18 jaar
✓ Leuk kerstvakantie-uitje met het hele gezin

Klik op de roze button en plan jullie bezoek aan Kunsthal KAdE!

Tip: in onze uitagenda vind je nog veel meer kerstvakantie activiteiten.

Kunsthal KAdE

Eemlaan 77

3812 ED Amersfoort

Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Kunsthal KAdE

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

7x Nieuwe familiefilms bij Pathé

Van Gabby's Poppenhuis tot Dora's Meerminnenavontuur, Sinterklaas op het grote doek en meer!

Space College bij Aviodrome

Word astronaut voor een dag en leer bij Luchtvaartmuseum Aviodrome alles over de ruimte!!

natuurpret tijdens de herfstvakantie

Kom speuren, knutselen en wandelen bij het Groene Huis in de herfstperiode

Herfstvakantie bij R&A Amersfoort

Zwem, spring en geniet van de leuke zwemactiviteiten tijdens de herfstvakantie!

Uitgelicht

Skeletje (5+) – een kleurrijk feest over de dood en het leven

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Herfstvakantie uitjes in regio Amersfoort met kinderen

Heerlijk zeg, volgende week is het herfstvakantie! Tijd om eropuit te gaan. In regio Amersfoort & Gelderse Vallei zijn er volop leuke herfstuitjes. Naar het museum, naar het theater, zwemmen, herfstschatten zoeken, op watersafari gaan en meer. Ook iets buiten onze regio zijn er nog veel meer toffe tips te vinden. Kijk maar!

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

Herfststukjes- Jeugdtheater festival in de herfstvakantie

Herfstvakantie, dus tijd voor festival Herfststukjes! Met knotsgekke fantasievolle voorstellingen, spetterend muziektheater en hippe dans. Voorstellingen voor peuters, maar ook voor beginnende pubers en natuurlijk voor alle ouders, opa’s en oma’s. Ga je mee naar het theater?

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief