Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Het Kabouterboek (2+)

Leer alles over kabouters tijdens het Prentboekjes festival bij theater Flint

In Het Kabouterboek van Loes Riphagen leren kinderen alles over kabouters. Ze komen er bijvoorbeeld achter dat kabouters gewoon in de stad wonen, dat ze vals kunnen zingen en hoe je je het beste kunt vermommen.

Tijdens het ‘Prentboekjes festival bij theater Flint kan je op 30 april samen met je kleintje deze grappige voorstelling zien.

Het publiek zit heel dicht op het podium en zie je alles van dichtbij.

Kleurrijke speelstad in de foyer van het theater
In de foyer staat een kleurrijke speelstad. Bouw je eigen wolkenkrabber, leef je uit in de speelhuisjes, vermom je zoals de kabouters doen uit Het Kabouterboek en leg een mooie weg aan, tot het tijd is om naar de voorstelling te gaan!

Kom kijken en genieten van deze familievoorstelling op woensdag 30 april in theater Flint.

Klik voor meer info en tickets op de roze button!

Benieuwd naar leuke uitjes bij jou in de buurt? Check onze uitagenda!

Dit is een voorstelling tijdens het Prentenboekjesfestival in de maivakantie

Flint theater

Coninckstraat 60

3811 WK Amersfoort

Openingstijden 30 april 2025
11:15 uur
Mail direct

Mail direct naar Flint theater

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Vrolijke kinderworkshops in de meivakantie!

Bij Kunstbrouwerij Amersfoort vieren ze de meivakantie met heel veel vrolijke, kleurrijke kinderworkshops

Vakantie met Mondriaan

Ontdek het Mondriaanhuis tijdens de meivakantie en doe mee met de leuke activiteiten en workshops!

Zwempret in de meivakantie

Spetteren, plonsen en lol maken! Kom in de meivakantie naar R&A Sports en Swimming Vathorst

De barons beestenboel

Help bij deze leuke speurtocht de baron van Kasteel de Haar om alle ontsnapte dieren te terug te vinden!

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Vier de meivakantie met deze toffe tips!

Pasen, Koningsdag en meivakantie....wat een feest al die vrije dagen! Wat zijn jullie plannen? Hieronder vind je leuke uitjes om er een topvakantie van te maken. Heel veel plezier. Fijne dagen!

5x leuke natuurspeeltuinen

De meeste kinderen zijn geen stilzitters, die van ons al helemaal niet! Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste natuurspeeltuinen in de omgeving van Amersfoort en Gelderse Vallei. Speeltuinen midden in de natuur, vaak met waterpomp, boomstammen, klauter-en hang objecten. Kinderen kunnen hun eindeloze energie lekker kwijt én heerlijk buitenspelen.

10x restaurants om te lunchen mét speelhoek

Lekker lunchen met de kids? Wij hebben de leukste restaurants mét speelhoek voor je op een rijtje gezegd. Hier kun jij heerlijk genieten van wat lekkers terwijl de kids zich vermaken. Eet smakelijk!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief