Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Fun2stay Kampen

Fun2stay organiseert toffe meivakantie- en zomervakantiekampen! Kom je ook plezier maken?

Kun je ook niet wachten tot de zomer? Ga lekker op kamp tijdens de meivakantie met Fun2Stay! Vier dagen lang plezier en avontuur voor kinderen. Of kies voor een tof zomervakantiekamp

Fun2stay zomerkampen is onderdeel van YMCA Kampeercentra met meer dan 80 jaar ervaring in kinderkampen.

Waar heb jij vandaag zin in?
Dat is de eerste vraag die je elke ochtend te horen krijgt op een van de Fun2stay zomerkampen. Samen zullen jullie van vroeg tot laat plezier maken. Heerlijk toch een weekje zonder ouders op vakantie?

Uiteraard is alles wel tot in de puntjes geregeld waardoor jij je nergens zorgen over hoeft te maken. Van ontbijt in de ochtend, een uitdagend bosspel in de middag tot chocolademelk met een koekje in de avond!

Actief, gezellig
Altijd al een watergevecht aan tafel willen starten? Speurtochten in het donker? En ben je dol op zwemmen? Dit is zomaar een greep uit de leuke activiteiten die ze speciaal organiseren bij Fun2stay zomerkampen. 

Vrienden maken
Het kan heel erg spannend zijn om alleen op zomerkamp te gaan. Gelukkig zien ze elk jaar weer dat iedereen binnen no-time nieuwe vrienden en vriendinnen heeft gemaakt.

En er zijn ook hele lieve begeleiders bij wie je altijd terecht kunt als je het lastig vindt om nieuwe mensen te ontmoeten. Door middel van allerlei leuke activiteiten helpen zij jou om iedereen te leren kennen. 

De zomerkampen zijn ingedeeld in leeftijdsgroepen. Op deze manier sluiten de activiteiten aan bij wat jij leuk vindt en maak je sneller vrienden en vriendinnen.

Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.

TIP: Bekijk onze Uitagenda voor de leukste uitjes!

Fun2stay Zomerkampen

Paradijsweg 4

3832 GT Leusden

Openingstijden Zie roze websitebutton
Prijs Zie roze websitebutton
Mail direct

Mail direct naar Fun2stay Zomerkampen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amersfoort

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Wakker worden met fluitende vogeltjes en op pad gaan naar toffe uitjes op wandel- en fietsafstand! Een plek waar kinderen volop kunnen spelen en jullie ook 100% genieten. Tijdens een weekendje weg op De Utrechtse Heuvelrug kan het allemaal!

5x Moederdag verrassingen

Maak Moederdag extra speciaal met deze leuke en creatieve DIY-tips voor cadeautjes.

Voorjaarsactiviteiten in het Openluchtmuseum

In het Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem zit je dit voorjaar helemaal goed: het barst van de leuke extra activiteiten voor gezinnen. Duik in de wereld van trams, kleine kruipers en wol en sluit je dag aan het museum af bij het Kindererf en de grote speeltuin. Nieuwsgierig? Lees gauw verder!

21 toffe tips voor de meivakantie!

Bijna meivakantie. Wat zijn jullie plannen? Er zijn namelijk ontzettend veel leuke uitjes voor het hele gezin. Hieronder vind je inspiratie bij jou in de buurt of ietsjes verder weg om er een topvakantie van te maken! Vergeet niet om ook onze Uitagenda te checken. Deze vullen we dagelijks met leuke uitjes.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief