Kinderfeestje sieraden
Wil jij ook sieraden maken op je kinderfeestje? Vier dan je verjaardag met Heleen's Sieradenhuis!
Wil je eens een keer iets anders dan puzzeltocht of koekhappen tijdens een kinderfeestje? Vier dan je verjaardagsfeest met Heleen’s Sieradenhuis!
Heleen’s Sieradenhuis heeft speciaal voor kinderen leuke kinderkralen in het assortiment, waarmee je onder begeleiding, leuke, sieraden kunt maken. Maak je eigen fantasie ketting of armband.
Heleen’s Sieradenhuis komt graag bij jou op locatie binnen een straal van +/- 35 km rondom Ede. Voor kinderfeestjes in Ede worden er geen reiskosten in rekening gebracht. Voor feestjes in andere plaatsen kost het €0,25 cent per km.
Woon je niet in de buurt? Maar lijkt het je wel heel leuk om een sieradenfeestje te geven? Dan kun je ook de kralenpakketten met een duidelijke werkbeschrijving bestellen!
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.
Andere leuke ideeën voor een verjaardagsfeestje vind je in de rubriek Kinderfeestjes!
Heleen's Sieradenhuis
Sint Hubertus 131
6713 JR Ede
Prijs
€5,- per kind exclusief materiaal.Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x toffe boerderij- en landwinkels met terras
Kaas, fruit, groenten en andere lokale lekkernijen kopen van de boer? Veel boerderijen hebben hun eigen boerderij of landwinkel, hoe leuk is dat? Wij hebben 7X toffe winkel locaties met terras (voor in de zomer) voor je verzameld. Leuk om met de kids naar toe te fietsen. Nu wordt lokaal boodschappen doen ineens heel leuk...
5x leuke natuurspeeltuinen
De meeste kinderen zijn geen stilzitters, die van ons al helemaal niet! Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste natuurspeeltuinen in de omgeving van Amersfoort en Gelderse Vallei. Speeltuinen midden in de natuur, vaak met waterpomp, boomstammen, klauter-en hang objecten. Kinderen kunnen hun eindeloze energie lekker kwijt én heerlijk buitenspelen.
Door Kidsproof getest: speurtocht bij de Grebbelinie
Nieuw en écht een aanrader! Onze Kidsproofblogger ging met haar kinderen naar Het Grebbelinie Bezoekerscentrum en deed de gloednieuwe interactieve speurtocht… en die kreeg een dikke duim omhoog!