Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Gipsmasker of kunstkoe

Bij Het Kunstpunt in Bunschoten wordt ieder kinderfeestje een creatieve belevenis!

Gipsmaskers maken, je eigen kunstkoe(tje) bewerken of verfsmijten. Het kan allemaal bij Het Kunstpunt in Bunschoten. Het Kunstpunt is een creatief doecentrum.

Het Kunstpunt zorgt ervoor dat een kinderpartijtje ook echt een feestje wordt. Het Kunstpunt is, zoals ze het zelf graag noemen, een creatieve vrijstaat. Je mag dus vies worden. Sterker nog, in sommige gevallen ontkom je er niet aan. Maak je eigen gipsmasker, kunstkoe of gooi alle frustratie van je af. Waarschijnlijk hoor je dan heel vaak; dit was het leukste feestje ooit.

Meer creatieve kinderfeestjes vind je op deze website van Kidsproof.nl

Het Kunstpunt, Creatief Doecentrum

Ansjovisweg 5b

3751 BL Bunschoten-Spakenburg

Openingstijden Kijk voor actuele prijzen en tijden op de website
Mail direct

Mail direct naar Het Kunstpunt, Creatief Doecentrum

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amersfoort

Meer inspiratie

Indoor Mountainbike Feestje

Mountainbiken, een kinderfeestje vol actie en avontuur bij Indoor Mountainbike Almere.

Kinderfeestje op ontdekkingsreis naar het verleden

Reis door de tijd en vier je kinderfeestje bij het Oude ambachten & Speelgoedmuseum!

Actief met Sander

Vier een actief kinderfeestje bij Actief met Sander in Amersfoort vol actie, plezier en teamwork.

Kinderfeestje De Happyfarm

Kinderfeestje? Ga eens naar Speelboerderij De Happyfarm. Je kunt er eindeloos spelen en pony rijden.

Uitgelicht

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Herfststukjes- jeugdtheater in de herfstvakantie

Vier de herfstvakantie met jeugdtheaterfestival Herfststukjes! Laat je verrassen door vrolijke peutervoorstellingen, grappige familievoorstellingen en mooie verhalen vol fantasie, muziek, dans en verwondering. Voor kleine kijkers, beginnende pubers én natuurlijk voor ouders, opa’s en oma’s.

Een weekendvullend programma in Zeist!

Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.

6 x leuke indoorspeeltuinen in en om Amersfoort

Weer of geen weer af en toe moeten je kinderen even wat energie kwijt en lekker spelen! Hier vind je 6 leuke indoorspeeltuinen waar ze kunnen uitrazen. Ook leuk voor een kinderfeestje.

Getest: Vakantiepark De Krakeling

Midden in de prachtige bossen van Zeist ligt Vakantiepark De Krakeling. We hadden al vaker enthousiaste verhalen over dit vakantiepark gehoord, dus hoog tijd om het zelf eens te ervaren! We pakten onze spullen en gingen er met het gezin een nachtje naartoe. En daar kregen we zeker geen spijt van. Lees alles over onze ervaring!

Win gezinstickets voor Fun Forest
Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor een Fun Forest-locatie bij jou in de buurt!

Ik doe mee!