Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Blauwe Kamer Wageningen

Vogelliefhebbers opgelet! Bezoek informatiecentrum en natuurgebied De Blauwe Kamer en spot diverse vogels

De Blauwe Kamer is een informatiecentrum vlakbij Wageningen. Hier kun je terecht voor informatie over het bijzondere rivieroeverreservaat langs de Nederrijn. Er is een multimediapresentatie over het gebied te zien en je kunt er terecht voor een lekkere kop koffie, thee of limonade. 

In natuurgebied de Blauwe Kamer zijn prachtige wandelingen uitgezet voor volwassenen én kinderen. Vogelliefhebbers kunnen hier hun hart ophalen, de Blauwe Kamer een waar vogelparadijs.

Regelmatig laten lepelaars, zilverreigers en aalscholvers zich zien. Wie geluk heeft, kan zelfs een visarend spotten! In het kleine winkeltje vind je heerlijke streekproducten, zoals jam of honing en andere leuke cadeau artikelen. Neem snel een kijkje! 

Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.

Andere leuke uitjes in de natuur voor kids vind je in de rubriek Eropuit! 

Het Utrechts Landschap

Bunnikseweg 39

3732 HV De Bilt

Openingstijden Dinsdag t/m donderdag van 14.00 tot 16.00 uur
Vrijdag t/m zondag van 13.00 tot 16.00 uur
Mail direct

Mail direct naar Het Utrechts Landschap

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Heel veel speelpret op de boerderij

Bij Speelboerderij De Happyfarm kun je lekker spelen; binnen en buiten volop speelplezier in vakantie

gratis kinderactiviteiten in de zomervakantie

Kom deze zomer ook spelen, ontdekken en knutselen in het groen!

Vrij zwemmen in de vakantie

Bij het veelzijdige zwembad in Ede kan je je zowel binnen als buiten heerlijk zwemmen!

Op avontuur deze zomer

Ontdek deze zomervakantie het Nationaal Militair Museum en doe mee met de stoere activiteiten!

Uitgelicht

Topografie oefenen in de vakantie

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

Wat is er allemaal te doen bij recreatiegebied Zeumeren?

Wanneer er weer van die warme zonnige dagen aanbreken is recreatiegebied Zeumeren bij ons favoriet. Lekker afkoelen en zwemmen met het hele gezin. Maar wist je dat naast het zwemmen er nog veel te beleven in dit groenrijke gebied van Leisutelands? Wij delen onze favoriete tips.

7 x restaurants met terras en speeltuin in de regio Amersfoort!

Stel je voor: vrienden en familie zitten gezellig te eten en te drinken in het restaurant of op het terras, terwijl de kids eindeloos spelen in de speeltuin. Wij zetten 7 leuke adresjes op een rij in in regio Amersfoort. De volwassenen relaxed en kids blij!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief