Ontdek Amersfoort!
Ontdek Amersfoort en omgeving op zijn Jan Boerenfluitjes en volg de wandelroute of fietsroute
Met de Jan Boerenfluitjes Routes ervaar je samen met de kids hoe leuk, lekker en interessant Amersfoort is. Je ontdekt grappige weetjes en komt langs plekken waar je anders niet zo snel komt. Ontspannen op z’n Jan Boerenfluitjes.
Deze leuke wandel-en fietsroutes worden georganiseerd door Mariska Jacobi (www.iaMeventz.nl), Jocelyn Kemker-de Kruif (www.triplejoy.nl) en Jeroen van der Bijl (www.axemedia.nl). Zij vinden het erg belangrijk om samen te bouwen aan een gezonde en vitale mens en stad.
Je kunt meedoen met de volgende wandelroutes:
Ontdek het Soesterkwartier op 20 juli en 10 augustus
Ontdek Kruiskamp en Koppel op 22 juli en 12 augustus
Je kunt meedoen met de volgende fietsroutes:
Ontdek Vathorst en Hooglanderveen op de fiets op 23 juli en 13 augustus
Ontdek Hoogland op de fiets op 24 juli en 14 augustus
Voor een klein bedrag per persoon krijg je daar een fraai routeboekje en een boerenfluitje. Je fietst of wandelt op eigen gelegenheid en verzamelt onderweg ingrediënten om pannenkoeken te bakken. Bij het startpunt kun je op de foto met mascotte Koos de Koe. Je hoeft je niet van te voren aan te melden.
Ook kan je op zijn Jan Boerenfluitjes een autoroute rijden. Dit kan op 12 en 19 augustus.
Wil je meer info of je alvast opgeven? Klik dan op de roze websitebutton.
Meer leuke zomervakantietips vind je in onze eropuit categorie.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Naar het circus
Geniet deze zomer van een nostalgische circusvoorstelling van Circus Snor!
Zwemmen in de vakantie
Een zomervakantie vol zwemplezier dat kan natuurlijk bij R&A Sports & Swimming in Vathorst!
ZOOmer Festival
Foodtrucks, muziek, entertainment en kinderdisco tussen de dieren van DierenPark Amersfoort!Blogs & inspiratie
Alle blogs
18 zomervakantie-uitje met kids in en om Amersfoort
Samen herinneringen maken, nieuwe plekjes ontdekken en vooral heel veel plezier beleven. Deze zomervakantie zit vol leuke uitjes voor het hele gezin. Van spetteren en spelen tot theater, natuur en stoere activiteiten. Laat je inspireren door deze leuke zomertips!.
Ontdek gamen in de buitenlucht bij Fort Vertier
Onze Kidsproof-reporters (7 en 9 jaar) hebben Fort Vertier vlakbij Harderwijk getest. Gamen in de buitenlucht waarbij je direct iets te weten komt over de Romeinen die hier vroeger hebben gewoond.
Wat is er allemaal te doen bij recreatiegebied Zeumeren?
Wanneer er weer van die warme zonnige dagen aanbreken is recreatiegebied Zeumeren bij ons favoriet. Lekker afkoelen en zwemmen met het hele gezin. Maar wist je dat naast het zwemmen er nog veel te beleven is in dit groenrijke gebied van Leisurelands? Wij delen onze favoriete tips.