Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinder high tea

Kinder high tea bij Indoorspeeltuin Plezier, smikkelen van zoete taartjes, hartige broodjes en meer!

High tea’en, iets dat volwassenen graag doen.. Maar kinderen dan? Lekker smikkelen van verschillende zoete taartjes, soesjes, hartige broodjes en meer. Dat is hemel op aarde voor ieder kind! Indoorspeeltuin Plezier in Soesterberg biedt daarom een speciale Kinder High Tea!

Een super speciale high tea met bijzonder lekkere gerechtjes waar jij je vingers bij af likt. Je krijgt allerlei lekkere hapjes en drankjes voorgeschoteld zoals; slagroomsoesjes, mini pizza’s, muffins, kaasstengels, appelsap en nog véél meer.

Heb jij al trek gekregen? De high tea voor kinderen kun je gezellig met z’n tweetjes doen of met een groepje, ook superleuk als kinderfeestje! Wacht niet langer en meld je aan. 

Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.

Meer tips voor leuke kinderfeestjes in en om Amersfoort? Neem een kijkje in de rubriek Kinderfeestjes!

Indoorspeeltuin Plezier

Stemerdingweg 1A

3769 CE Soesterberg

Prijs €15,- per kind
Mail direct

Mail direct naar Indoorspeeltuin Plezier

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

21 toffe tips voor de meivakantie!

Bijna meivakantie. Wat zijn jullie plannen? Er zijn namelijk ontzettend veel leuke uitjes voor het hele gezin. Hieronder vind je inspiratie bij jou in de buurt of ietsjes verder weg om er een topvakantie van te maken! Vergeet niet om ook onze Uitagenda te checken. Deze vullen we dagelijks met leuke uitjes.

12 tips om geld te verdienen met kleedjesmarkt op Koningsdag

27 april is het Koningsdag! Hoe kunnen de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen op Koningsdag? Lees hier onze 12 favorieten!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Een dagje spetterpret met je kids in het Dolfinarium

Vorig jaar zomer gingen onze Kidsproof reporters naar het waterdierenpark Dolfinarium Harderwijk. En eerlijk is eerlijk… we hadden niet verwacht dat we zó dicht bij zeezoogdieren zouden komen in Nederland!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief