Jaap van der Krol Bad
Kom jij ook lekker spetteren, dansen in het water of zwemles volgen bij Jaap van der Krol Bad in Nijkerk?
Ken jij Jaap van der Krol Bad in Nijkerk al? Het Jaap van der Krol zwembad bestaat uit een 8-baans wedstrijd bad, peuterbad, warm doelgroepen bad en een buitenterrein met ligweide en speeltoestellen.
Een superleuk zwembad waar je fijne zwemlessen kan volgen, recreatief kan zwemmen en kan dansen tijdens discozwemmen! Durf jij van de grote glijbaan? Of een duik te nemen van de duikplank? Ook de allerkleinsten kunnen waterpret beleven bij. Baby en peuterzwemmen is voor kinderen van lopend tot 4 jaar.
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.
Wij verzamelen ook de leukste vakantiekampen, zomerkampen en sportkampen voor je!
Jaap van der Krol Bad
Van der Krolstraat 1
3862 NG Nijkerk
Openingstijden
Zie roze websitebutton.Prijs
Zie roze websitebutton.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Het verhaal achter Sint Maarten
Dat kinderen op 11 november massaal de straat op gaan om te zingen voor een zo vol mogelijke snoepzak, dat wist je waarschijnlijk al. Maar wat is eigenlijk het verhaal achter dit lichtjesfeest?
9x leuke boswandelingen met kinderen
Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in regio Amersfoort. Wij hebben de leukste wandelbossen en -routes voor je op een rijtje gezet!
3 x schattige herfstdiertjes van natuurlijke materialen
Komen jouw kinderen ook altijd thuis met van die mooie herfstschatten? Nu de blaadjes van de bomen vallen is het prachtig weer om naar het park, bos of speeltuin te gaan. Daar liggen de mooiste herfstschatten zo voor het oprapen! Gekleurde bladeren, kastanjes, dennenappels, eikels, beukennootjes en nog veel meer.