Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Feestje kinderuniversiteit

Vier je verjaardag met je vrienden bij de Kinderuniversiteit Amersfoort. Je ontdekt de leukste dingen!

Bij de Kinderuniversiteit Amersfoort kun je van alles ontdekken en onderzoeken op het gebied van wetenschap, kunst, design en filosofie.

Je kunt er ook een heel spannend verjaardags-feestje vieren, vol uitvindingen, bouwen, proefjes en ontdekkingen.

Bijvoorbeeld ‘Het Kleurenlab‘, je gaat onderzoeken welke kleuren je allemaal kan maken van groente- en fruitschillen en andere spullen uit de voorraadkast. Of het ‘Proefjeslab‘, wat gebeurt er als je olie, kleurstof, stroop en andere vloeistoffen in een reageerbuisje doet?

De feestjes zijn voor kinderen van 6 tot 11 jaar. Een feestje duurt 2 uur lang. Het feest kan ook bij jou thuis worden gevierd.

Kijk op Kidsproof.nl voor meer tips voor kinderfeestjes

Kinderuniversiteit Amersfoort

Kleine Koppel 70

3812 NR Amersfoort

Prijs vanaf € 175,00
Mail direct

Mail direct naar Kinderuniversiteit Amersfoort

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, het Spellenspektakel komt eraan!

Den Haag: de leukste stad voor kinderen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Sinterklaas intochten in regio Amersfoort & Gelderse Vallei

Op zaterdag 15 november 2025 vaart Sinterklaas en zijn Pieten Nederland weer binnen met zijn Pakjesboot. Dit jaar komt hij aan op Texel, maar waar en wanneer komt hij aan in regio Amersfoort & Gelderse Vallei? We hebben een overzicht gemaakt waar je de goedheiligman en zijn gevolg kan ontmoeten.

Het verhaal achter Sint Maarten

Dat kinderen op 11 november massaal de straat op gaan om te zingen voor een zo vol mogelijke snoepzak, dat wist je waarschijnlijk al. Maar wat is eigenlijk het verhaal achter dit lichtjesfeest?

3 x schattige herfstdiertjes van natuurlijke materialen

Komen jouw kinderen ook altijd thuis met van die mooie herfstschatten? Nu de blaadjes van de bomen vallen is het prachtig weer om naar het park, bos of speeltuin te gaan. Daar liggen de mooiste herfstschatten zo voor het oprapen! Gekleurde bladeren, kastanjes, dennenappels, eikels, beukennootjes en nog veel meer.

9x leuke boswandelingen met kinderen

Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in regio Amersfoort. Wij hebben de leukste wandelbossen en -routes voor je op een rijtje gezet!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief