Kinderworkshop: Zet de molen in de zon! (6+)
Creatief schilderen in museum het Mondriaanhuis tijdens de meivakantie
Samen creatief bezig zijn in een museum, dat voelt meteen goed. In de meivakantie, op woensdag 29 april, duiken jullie bij het Mondriaanhuis in de wereld van Mondriaan en zijn kleurrijke molens.
Wat gaan jullie doen?
Tijdens deze kinderworkshop stappen jullie even in het hoofd van Piet Mondriaan. Je ontdekt hoe hij speelde met licht en kleur, en waarom zijn molen er zo anders uitziet dan in het echt.
Na een korte rondleiding door het museum ga je zelf aan de slag. Met wasco en verf maak je een eigen molen vol zonlicht, opgebouwd uit kleine streepjes in warme kleuren (ja, dat geeft een verrassend effect!).
Ook leuk om te weten
De workshop vindt plaats van 14.00 tot 15.30 uur in het Doe-het-zelf-atelier van het Mondriaanhuis. Alles ligt klaar, dus jullie kunnen meteen beginnen en lekker creatief bezig zijn.
✓ Creatieve workshop in de meivakantie
✓ Inclusief korte rondleiding voor inspiratie
✓ Eigen kunstwerk mee naar huis
Deze workshop is fijn voor kinderen vanaf ongeveer 6 jaar.
Druk op de roze website button en reserveer snel een plekje voor deze creatieve middag bij het Mondriaanhuis!
Tip: In onze uitagenda vind je nog veel meer creatieve activiteiten in de vakantie.
Data:
- woensdag 29 april 2026
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Mondriaanhuis
Kortegracht 11
3811 KG Amersfoort
Openingstijden
van 14.00 tot 15.30 uurPrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Klas (5+) WirWar Producties
Laat je verrassen door een spectaculaire circusvoorstelling waarin alles draait om dromen en jezelf zijn!
Opening buitenseizoen
Ontdek op het buitenterrein van het NMM de prachtige natuur en doe mee met stoere activiteiten
Beleef de Middeleeuwen
Neem een kijkje in de Middeleeuwen bij de familie Sibbe op landgoed SchothorstBlogs & inspiratie
Alle blogs
7x toffe boerderij- en landwinkels met terras
Kaas, fruit, groenten en andere lokale lekkernijen kopen van de boer? Veel boerderijen hebben hun eigen boerderij of landwinkel, hoe leuk is dat? Wij hebben 7X toffe winkel locaties met terras (voor in de zomer) voor je verzameld. Leuk om met de kids naar toe te fietsen. Nu wordt lokaal boodschappen doen ineens heel leuk...
Door Kidsproof getest: speurtocht bij de Grebbelinie
Nieuw en écht een aanrader! Onze Kidsproofblogger ging met haar kinderen naar Het Grebbelinie Bezoekerscentrum en deed de gloednieuwe interactieve speurtocht… en die kreeg een dikke duim omhoog!
Lammetjes kijken in regio Amersfoort & Gelderse Vallei
Geniet jij ook zo van de eerste zonnestralen in het voorjaar? En word jij ook zo vrolijk van de krokusjes en de eerste lammetjes of geitjes? Je kan ze op de volgende locaties komen bewonderen tijdens de lammetjesdagen.