Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kings & Queens Veenendaal

Los escaperooms op, ga sportief aan de slag of beleef Prison Island bij Kings & Queens in Veenendaal!

Op zoek naar een geschikte locatie voor een familiefeest of kinderfeestje? Of een leuke activiteit voor een gezellig avondje uit? Kom dan naar Kings & Queens Veenendaal!

Lukt het jou om bijvoorbeeld te ontsnappen uit een van de drie escaperooms? Indoor en outdoor variant mogelijk. Maak gebruik van de aanwijzingen en diverse raadsels! Ga je liever de uitdaging aan in prison island? Dat kan ook!

Prison Island is een real life game. Het speelt zich af in een gevangeniscomplex, waar je als team codes kraakt, raadsels oplost en fysieke uitdagingen aangaat. Soms moet je slim zijn, soms sterk en soms behendig of vingervlug. Maar… er is altijd maar één manier om tot het beste resultaat te komen: samen!
 
Naast het kijken van mooie sportmomenten in de Sportsbar, kun je ook zelf sportief aan de slag. Je kunt bij Kings & Queens terecht voor pool, snooker, carambole, tafeltennis, darts, airhockey en tafelvoetbal. 

Tip: ook leuk voor een kinderfeestje!

Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.

Meer actieve uitjes vind je in de rubriek Eropuit!

Kings & Queens Veenendaal

Markt 4

3901 DM Veenendaal

Prijs Voor openingstijden en tarieven, klik op de roze websitebutton.
Mail direct

Mail direct naar Kings & Queens Veenendaal

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

48-uur Utrechtse Heuvelrug

Samen eropuit op De Utrechtse Heuvelrug, ontdek deze leuke uitjes met de kids

Op ontdekkingsreis in de zomervakantie

Ga op avontuur bij het Nationaal Militair Museum en doe mee met de stoere activiteiten

Zomervakantie bij Het Groene Huis

Gratis zomeractiviteiten in de natuur bij Het Groene Huis in Amersfoort

7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe

Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, altijd een topplek!

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe

Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!

18 zomervakantie-uitje met kids in en om Amersfoort

Samen herinneringen maken, nieuwe plekjes ontdekken en vooral heel veel plezier beleven. Deze zomervakantie zit vol leuke uitjes voor het hele gezin. Van spetteren en spelen tot theater, natuur en stoere activiteiten. Laat je inspireren door deze leuke zomertips!.

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Wat is er allemaal te doen bij recreatiegebied Zeumeren?

Wanneer er weer van die warme zonnige dagen aanbreken is recreatiegebied Zeumeren bij ons favoriet. Lekker afkoelen en zwemmen met het hele gezin. Maar wist je dat naast het zwemmen er nog veel te beleven is in dit groenrijke gebied van Leisurelands? Wij delen onze favoriete tips.

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!