Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kings & Queens Veenendaal

Los escaperooms op, ga sportief aan de slag of beleef Prison Island bij Kings & Queens in Veenendaal!

Op zoek naar een geschikte locatie voor een familiefeest of kinderfeestje? Of een leuke activiteit voor een gezellig avondje uit? Kom dan naar Kings & Queens Veenendaal!

Lukt het jou om bijvoorbeeld te ontsnappen uit een van de drie escaperooms? Indoor en outdoor variant mogelijk. Maak gebruik van de aanwijzingen en diverse raadsels! Ga je liever de uitdaging aan in prison island? Dat kan ook!

Prison Island is een real life game. Het speelt zich af in een gevangeniscomplex, waar je als team codes kraakt, raadsels oplost en fysieke uitdagingen aangaat. Soms moet je slim zijn, soms sterk en soms behendig of vingervlug. Maar… er is altijd maar één manier om tot het beste resultaat te komen: samen!
 
Naast het kijken van mooie sportmomenten in de Sportsbar, kun je ook zelf sportief aan de slag. Je kunt bij Kings & Queens terecht voor pool, snooker, carambole, tafeltennis, darts, airhockey en tafelvoetbal. 

Tip: ook leuk voor een kinderfeestje!

Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.

Meer actieve uitjes vind je in de rubriek Eropuit!

Kings & Queens Veenendaal

Markt 4

3901 DM Veenendaal

Prijs Voor openingstijden en tarieven, klik op de roze websitebutton.
Mail direct

Mail direct naar Kings & Queens Veenendaal

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Meer inspiratie

Nieuw! Music Machines & Me

Vier de meivakantie in Museum Speelklok met een nieuwe presentatie en muzikale workshops!

Stairway to..?

Ontdek samen ladders en trappen in de verrassende familietentoonstelling bij Kunsthal KAdE in Amersfoort.

Ga mee op ontdekking in de meivakantie

Hé avonturier, ga je in de vakantie mee het Nationaal Militair Museum ontdekken?

Spelen op de boerderij

In de meivakantie is speelboerderij De Happyfarm vaker én langer open! Kom eindeloos spelen en genieten

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

21 toffe tips voor de meivakantie!

Bijna meivakantie. Wat zijn jullie plannen? Er zijn namelijk ontzettend veel leuke uitjes voor het hele gezin. Hieronder vind je inspiratie bij jou in de buurt of ietsjes verder weg om er een topvakantie van te maken! Vergeet niet om ook onze Uitagenda te checken. Deze vullen we dagelijks met leuke uitjes.

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Een dagje spetterpret met je kids in het Dolfinarium

Vorig jaar zomer gingen onze Kidsproof reporters naar het waterdierenpark Dolfinarium Harderwijk. En eerlijk is eerlijk… we hadden niet verwacht dat we zó dicht bij zeezoogdieren zouden komen in Nederland!

12 tips om geld te verdienen met kleedjesmarkt op Koningsdag

27 april is het Koningsdag! Hoe kunnen de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen op Koningsdag? Lees hier onze 12 favorieten!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief