Museumboerderij Mariahoeve
Kom langs in het prachtige museum van de Mariahoeve in Putten! Met leuke activiteiten en meer!
Een mega leuke dag voor iedereen!
Bezoek het museum van de Mariahoeve met een gids of audiotour en duik in het leven van de familie Van den Brink. De tours laten jouw en de kids uitgebreid alle vertrekken van de boederij zien en geeft veel informatie over deze prachtige locatie!
De Mariahoeve is erg bijzonder, want “alles” is er nog zoals het vroeger is nagelaten. Het interieur is net alsof de oude bewoonster Maria er nog steeds woont.
Het was een boederij zoals je ze rond 1900 veel zag: een paar hectare bouwland voor het verbouwen van graan, aardappelen en voederbieten en met koeien, varkens, kippen en een paard. Ook was er een grote moestuin en een kleine boomgaard. Mega leuk om hier eens een kijkje te nemen!
Na een leuke tour kan je ook heerlijk lunchen in “de Schenkerij”. Op het menu staan heerlijke wraps, sandwiches, poffertjes, frietjes en nog veel meer.
Neem snel een kijkje op de website! Klik op de roze button.
Mariahoeve Putten
Kiefveldersteeg 11
3882 RG Putten
Openingstijden
woensdag en zaterdag van 10.00 tot 16.00 uurPrijs
4 t/m 12 jaar: €3Volwassenen: €6
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
9x leuke boswandelingen met kinderen
Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in regio Amersfoort. Wij hebben de leukste wandelbossen en -routes voor je op een rijtje gezet!
Sinterklaas intochten in regio Amersfoort & Gelderse Vallei
Op zaterdag 15 november 2025 vaart Sinterklaas en zijn Pieten Nederland weer binnen met zijn Pakjesboot. Dit jaar komt hij aan op Texel, maar waar en wanneer komt hij aan in regio Amersfoort & Gelderse Vallei? We hebben een overzicht gemaakt waar je de goedheiligman en zijn gevolg kan ontmoeten.
3 x schattige herfstdiertjes van natuurlijke materialen
Komen jouw kinderen ook altijd thuis met van die mooie herfstschatten? Nu de blaadjes van de bomen vallen is het prachtig weer om naar het park, bos of speeltuin te gaan. Daar liggen de mooiste herfstschatten zo voor het oprapen! Gekleurde bladeren, kastanjes, dennenappels, eikels, beukennootjes en nog veel meer.