Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Museumboerderij Mariahoeve

Kom langs in het prachtige museum van de Mariahoeve in Putten! Met leuke activiteiten en meer!

Een mega leuke dag voor iedereen!

Bezoek het museum van de Mariahoeve met een gids of audiotour en duik in het leven van de familie Van den Brink. De tours laten jouw en de kids uitgebreid alle vertrekken van de boederij zien en geeft veel informatie over deze prachtige locatie!

De Mariahoeve is erg bijzonder, want “alles” is er nog zoals het vroeger is nagelaten. Het interieur is net alsof de oude bewoonster Maria er nog steeds woont.

Het was een boederij zoals je ze rond 1900 veel zag: een paar hectare bouwland voor het verbouwen van graan, aardappelen en voederbieten en met koeien, varkens, kippen en een paard. Ook was er een grote moestuin en een kleine boomgaard. Mega leuk om hier eens een kijkje te nemen!

Na een leuke tour kan je ook heerlijk lunchen in “de Schenkerij”. Op het menu staan heerlijke wraps, sandwiches, poffertjes, frietjes en nog veel meer.

Neem snel een kijkje op de website! Klik op de roze button.

Bekijk meer leuke uitjes in onze Uitagenda!

Mariahoeve Putten

Kiefveldersteeg 11

3882 RG Putten

Openingstijden woensdag en zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur
Prijs 4 t/m 12 jaar: €3
Volwassenen: €6
Mail direct

Mail direct naar Mariahoeve Putten

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, het Spellenspektakel komt eraan!

Den Haag: superleuke stad voor kinderen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

9x leuke boswandelingen met kinderen

Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in regio Amersfoort. Wij hebben de leukste wandelbossen en -routes voor je op een rijtje gezet!

Sinterklaas intochten in regio Amersfoort & Gelderse Vallei

Op zaterdag 15 november 2025 vaart Sinterklaas en zijn Pieten Nederland weer binnen met zijn Pakjesboot. Dit jaar komt hij aan op Texel, maar waar en wanneer komt hij aan in regio Amersfoort & Gelderse Vallei? We hebben een overzicht gemaakt waar je de goedheiligman en zijn gevolg kan ontmoeten.

3 x schattige herfstdiertjes van natuurlijke materialen

Komen jouw kinderen ook altijd thuis met van die mooie herfstschatten? Nu de blaadjes van de bomen vallen is het prachtig weer om naar het park, bos of speeltuin te gaan. Daar liggen de mooiste herfstschatten zo voor het oprapen! Gekleurde bladeren, kastanjes, dennenappels, eikels, beukennootjes en nog veel meer.

Het verhaal achter Sint Maarten

Dat kinderen op 11 november massaal de straat op gaan om te zingen voor een zo vol mogelijke snoepzak, dat wist je waarschijnlijk al. Maar wat is eigenlijk het verhaal achter dit lichtjesfeest?

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief