Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Pyramide van Austerlitz

Kom gezellig spelen bij Pyramide van Austerlitz. De speeltuin en het terras zijn weer open!

Yes, Pyramide van Austerlitz is open! Kom gezellig spelen samen met vrienden en vriendinnen. Op het terras kunnen ouders genieten terwijl de kinderen spelen in de speeltuin.  

En heel tof! De attracties zijn weer open. Dus maak een ritje in de zweefmolen, rijd een rondje met de botsauto of ga mee met de trein.

Reserveren voor het terras kun je aan de deur doen. Is er nog geen plekje op het terras? Maak dan eerst een prachtige wandeling in de omgeving van de pyramide. 

Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.

Benieuwd naar meer leuke speeltuinen in Amersfoort en omgeving? Check dan de rubriek Eropuit!

Monument De Pyramide van Austerlitz

Zeisterweg 98

3931 MG Woudenberg

Openingstijden Zie roze websitebutton.
Prijs Zie roze websitebutton.
Mail direct

Mail direct naar Monument De Pyramide van Austerlitz

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Overdekt crossen in de herfstvakantie!

Beleef een herfstuitje vol actie bij Indoor Mountainbike Almere. Voor gezinnen met kids vanaf 7 jaar.

Op ontdekking bij het NMM

Ga deze vakantie op spannende lasergame-missie, test je camouflage-skills en speel erop los in de Xplore!

Onze favoriete uitjes in Zeist met kids

Van spelen bij de Pyramide van Austerlitz tot slapen in het groen. Bekijk onze tips in en om Zeist!

Een uitje naar Vakantiepark De Krakeling

Wij testten dit kindvriendelijke vakantiepark midden in de bossen van Zeist. Lees hoe dat beviel!

Uitgelicht

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Getest: Vakantiepark De Krakeling

Midden in de prachtige bossen van Zeist ligt Vakantiepark De Krakeling. We hadden al vaker enthousiaste verhalen over dit vakantiepark gehoord, dus hoog tijd om het zelf eens te ervaren! We pakten onze spullen en gingen er met het gezin een nachtje naartoe. En daar kregen we zeker geen spijt van. Lees alles over onze ervaring!

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

Een weekendvullend programma in Zeist!

Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?

Win gezinstickets voor Fun Forest
Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor een Fun Forest-locatie bij jou in de buurt!

Ik doe mee!