
Pyramide van Austerlitz
Kom gezellig spelen bij Pyramide van Austerlitz. De speeltuin en het terras zijn weer open!
Yes, Pyramide van Austerlitz is open! Kom gezellig spelen samen met vrienden en vriendinnen. Op het terras kunnen ouders genieten terwijl de kinderen spelen in de speeltuin.
En heel tof! De attracties zijn weer open. Dus maak een ritje in de zweefmolen, rijd een rondje met de botsauto of ga mee met de trein.
Reserveren voor het terras kun je aan de deur doen. Is er nog geen plekje op het terras? Maak dan eerst een prachtige wandeling in de omgeving van de pyramide.
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.
Benieuwd naar meer leuke speeltuinen in Amersfoort en omgeving? Check dan de rubriek Eropuit!
Monument De Pyramide van Austerlitz
Zeisterweg 98
3931 MG Woudenberg
Openingstijden
Zie roze websitebutton.Prijs
Zie roze websitebutton.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Op avontuur deze zomer
Ontdek deze zomervakantie het Nationaal Militair Museum en doe mee met de stoere activiteiten!
Aanbeveling
Future Village – Bouwspot voor jongeren
Kom het bos om toveren tot een creatief festivaldorp vol kunst en avontuur in de zomervakantie!
Korting
Zomertip voor het hele gezin!
Op zoek naar een superleuk, leerzaam en koel uitje deze zomervakantie? Dan is dit jouw tip!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Familie Festivals en evenementen in regio Amersfoort!
Er worden zoveel leuke, gezellige evenementen en festivals voor de hele familie georganiseerd in augustus en september! Vaak is het (nog) lekker weer en is het een fijne dag om er samen op uit te gaan. Lekker genieten van alle leuke activiteiten, muziek, theater of voorstellingen, workshops en meer! Wij hebben een handig overzicht voor je gemaakt met familie evenementen -en festivals in en om Amersfoort. Veel plezier!
De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee
Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.
18 tips voor de zomervakantie in regio Amersfoort en Gelderse Vallei
Yes, zomervakantie! Lekker niet de wekker zetten en vooral heel veel leuke dingen samen doen. Wij hebben alvast 18 toffe zomertips voor je verzameld. Van dierenuitjes, museumbezoek of plonsen in een zwembad tot natuurtips, gezellige speellocaties en meer. Lees je mee?