Pyramide van Austerlitz
Kom gezellig spelen bij Pyramide van Austerlitz. De speeltuin en het terras zijn weer open!
Yes, Pyramide van Austerlitz is open! Kom gezellig spelen samen met vrienden en vriendinnen. Op het terras kunnen ouders genieten terwijl de kinderen spelen in de speeltuin.
En heel tof! De attracties zijn weer open. Dus maak een ritje in de zweefmolen, rijd een rondje met de botsauto of ga mee met de trein.
Reserveren voor het terras kun je aan de deur doen. Is er nog geen plekje op het terras? Maak dan eerst een prachtige wandeling in de omgeving van de pyramide.
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.
Benieuwd naar meer leuke speeltuinen in Amersfoort en omgeving? Check dan de rubriek Eropuit!
Monument De Pyramide van Austerlitz
Zeisterweg 98
3931 MG Woudenberg
Openingstijden
Zie roze websitebutton.Prijs
Zie roze websitebutton.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Meer inspiratie
Een uitje naar Vakantiepark De Krakeling
Wij testten dit kindvriendelijke vakantiepark midden in de bossen van Zeist. Lees hoe dat beviel!
Op ontdekking bij het NMM
Ga deze vakantie op spannende lasergame-missie, test je camouflage-skills en speel erop los in de Xplore!
Overdekt crossen in de herfstvakantie!
Beleef een herfstuitje vol actie bij Indoor Mountainbike Almere. Voor gezinnen met kids vanaf 7 jaar.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Uitjes voor de herfstvakantie in en om Amersfoort met kinderen
Yes, (bijna) herfstvakantie! Tijd voor leuke uitjes, gezellige avonturen en samen eropuit! Ga dino’s spotten, speuren in de natuur, creatief aan de slag of geniet van een verrassende voorstelling. Binnen én buiten valt er van alles te beleven. Wij hebben de leukste tips voor jullie op een rij gezet.
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
Herfststukjes- jeugdtheater in de herfstvakantie
Vier de herfstvakantie met jeugdtheaterfestival Herfststukjes! Laat je verrassen door vrolijke peutervoorstellingen, grappige familievoorstellingen en mooie verhalen vol fantasie, muziek, dans en verwondering. Voor kleine kijkers, beginnende pubers én natuurlijk voor ouders, opa’s en oma’s.