Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ratje Toe(r)

Ga mee op zoek naar de Romeinen met Ratje Toe bij Museum het Pakhuis in Ermelo

Ratje Toe(r), het beroemde ratje uit Museum Het Pakhuis, neemt je mee op een boeiende reis naar de tijd van de Romeinen.

Ontdek het verhaal van de zwarte ratjes die met de Romeinen meekwamen, en help Ratje Toe(r) zijn dromen waar te maken.Tijdens deze avondvullende experience ga je aan de slag met uitdagende opdrachten en ontdek de verborgen Romeinse schatten.

Laat je verrassen door de wereld van de Romeinen, speel spannende spellen, en geniet van een unieke ervaring in Ermelo. Dit is jouw kans om de geschiedenis op een speelse manier te beleven! Klik op de roze button!

Tip: Op zoek naar leuke gezinsuitjes? Kijk op onze uitagenda!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Museum Het Pakhuis

Molenaarsplein 24

3851 MZ Ermelo

Mail direct

Mail direct naar Museum Het Pakhuis

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Zwemmen in de vakantie

Een zomervakantie vol zwemplezier dat kan natuurlijk bij R&A Sports & Swimming in Vathorst!

AFAS Theater zomerweken

Geniet in de zomervakantie van een supergezellig theateruitje met de hele familie!

nijntjes tuinfeest

Doe mee met de speciale activiteiten en vier het tuinfeest met nijntje en haar vriendjes.

Ontdek oude ambachten in de zomervakantie

Kom in de zomervakantie naar het Oude Ambachten en Speelgoedmuseum en ga terug in de tijd!

Uitgelicht

Toffe tips voor een dagje Gouda met kids

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

18 zomervakantie-uitje met kids in en om Amersfoort

Samen herinneringen maken, nieuwe plekjes ontdekken en vooral heel veel plezier beleven. Deze zomervakantie zit vol leuke uitjes voor het hele gezin. Van spetteren en spelen tot theater, natuur en stoere activiteiten. Laat je inspireren door deze leuke zomertips!.

De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee

Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief