Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Museum Veenendaal

Leren, horen, zien en beleven! Ontdek de geschiedenis van Veenendaal bij Museum Veenendaal!

Museum Veenendaal is dé plek waar je alles ontdekt over de geschiedenis van Veenendaal! Kijk naar tentoongestelde stukken, moderne multitouchtafels, aanvullende interviews en diverse beelden.

De geschiedenis wordt aangevuld met moderne verhalen en technieken. Het verleden, heden en de toekomst worden met elkaar verbonden. Er worden rondleidingen, tentoonstellingen en leuke activiteiten georganiseerd voor jong en oud! Kom lekker schilderen, dwaal rond door het museum onder begeleiding van een gids en laat je verwonderen!

Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.

Lekker hapje eten met kids in Veenendaal? Check dan de rubriek Uiteten!

Museum Veenendaal

Kees Stipplein 76

3901 TP Veenendaal

Openingstijden Dinsdag t/m zaterdag geopend van 10:00 tot 17:00 uur
Prijs Zie roze websitebutton.
Mail direct

Mail direct naar Museum Veenendaal

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amersfoort

Meer inspiratie

Herfstvakantie bij de HappyFarm

Klimmen, glijden, skelteren en dieren knuffelen op de boerderij.

Op ontdekking bij het NMM

Ga deze vakantie op spannende lasergame-missie, test je camouflage-skills en speel erop los in de Xplore!

Uitwaaien langs het water

Kom samen genieten bij de prachtige recreatiegebieden Bussloo & Veluwe aan Zee
Nieuw

Speltocht door Amersfoort

Speel samen tien verrassende spellen van Tiny Melon en ontdek ondertussen de binnenstad van Amersfoort.

Uitgelicht

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

Hilversum Herfstspecial

Eropuit met de kids tijdens de herfstvakantie.

Een weekendvullend programma in Zeist!

Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.

Getest: Vakantiepark De Krakeling

Midden in de prachtige bossen van Zeist ligt Vakantiepark De Krakeling. We hadden al vaker enthousiaste verhalen over dit vakantiepark gehoord, dus hoog tijd om het zelf eens te ervaren! We pakten onze spullen en gingen er met het gezin een nachtje naartoe. En daar kregen we zeker geen spijt van. Lees alles over onze ervaring!

Win gezinstickets voor Fun Forest
Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor een Fun Forest-locatie bij jou in de buurt!

Ik doe mee!