Partycentrum de Veluwehal
Lekker zwemmen, bowlen of een hapje eten? Kom dan naar Partycentrrum de Veluwehal in Barneveld!
Partycentrrum de Veluwehal ligt centraal gelegen in Barneveld. Maar wat is er nou eigenlijk allemaal te doen? Kom eens gezellig langs om een kijkje te nemen.
In de Veluwehal kan je heerlijk zwemmen in het wedstrijdbad of in het recreatiebad. Er is een sporthal aanwezig voor verschillende evenementen en sporten.
Je kan genieten van een heerlijke lunch, diner of buffet in het sfeervolle restaurant. Of kom gezellig bowlen met het hele gezin!
Wil jij jouw kinderfeestje vieren bij Partycentrum de Veluwehal? Een zaal huren om een verjaardag te vieren of een familiereünie te organiseren? Het kan allemaal!
Meer weten over Partycentrrum de Veluwehal? Klik dan op de roze websitebutton.
Durf jij van de wildwaterbaan bij Zwembad de Octopus in Leusden? Kom snel langs!
Partycentrum de Veluwehal
Nieuwe Markt 6
3771 CB Barneveld
Openingstijden
Maandag tot zaterdag geopend van 10:00 uur tot 24:00 uurZondag gesloten
Toon op kaart
Lijstjes voor Amersfoort
Blogs & inspiratie
Alle blogs
9x leuke boswandelingen met kinderen
Mooie boswandelingen met kinderen maak je in de prachtige bossen in regio Amersfoort. Wij hebben de leukste wandelbossen en -routes voor je op een rijtje gezet!
4 x leuke unicorns traktaties om zelf te maken
Unicorns zijn bij veel kinderen razend populair. Superleuk om deze unicorn-traktaties met je verjaardag uit te delen! In de klas of gewoon lekker thuis. Ze zien er mooi uit en zijn ook nog eens ontzettend lekker!
Vogelvoer maken: Dat kan iedereen!
Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?