Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Telstar Surfclub Kids feest

Breng een bezoekje aan Telstar Surfclub in Ermelo voor leuke kids lessen of een actief kinderfeestje!

Telstar Surfclub is een surfschool en beachclub gelegen aan Strand Horst! Deze gezellige plek is voor veel watersporters de ideale plek om te kitesurfen, windsurfen, suppen en om lekker te loungen. Kom voor leuke lessen of het ultieme kinderfeestje naar Telstar Surfschool.

Tijdens je kinderfeestje beleef je een onvergetelijke dag met sportieve en toegankelijke activiteiten. In het ondiepe, veilige water word je uitgedaagd tot de vetste watersportactiviteiten. Windsurfen, Stand Up Paddling (SUPpen) en Multi Suppen.

Blijf je na afloop ook nog gezellig eten met je vrienden en vriendinnen? 

Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.

Op de Clubjespagina vind je het meest complete overzicht van leuke clubjes.

Telstar Surfclub

Palmbosweg 32

3853 LB Ermelo

Openingstijden Zie roze websitebutton.
Prijs Zie roze websitebutton.
Mail direct

Mail direct naar Telstar Surfclub

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Zomerpaleis

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Wat is er allemaal te doen bij recreatiegebied Zeumeren?

Wanneer er weer van die warme zonnige dagen aanbreken is recreatiegebied Zeumeren bij ons favoriet. Lekker afkoelen en zwemmen met het hele gezin. Maar wist je dat naast het zwemmen er nog veel te beleven is in dit groenrijke gebied van Leisurelands? Wij delen onze favoriete tips.

18 tips voor de zomervakantie in regio Amersfoort en Gelderse Vallei

Yes, zomervakantie! Lekker niet de wekker zetten en vooral heel veel leuke dingen samen doen. Wij hebben alvast 18 toffe zomertips voor je verzameld. Van dierenuitjes, museumbezoek of plonsen in een zwembad tot natuurtips, gezellige speellocaties en meer. Lees je mee?

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!