
Waterskieen, suppen en meer
Zin in een actieve watersport middag? Kom dan langs bij Zeumeren Watersport in Voorthuizen!
Zeumeren Watersport is een veelzijdig recreatiecentrum gelegen op het prachtige natuurgebied van Leisurelands. Voor individuen, groepen, scholen én bedrijven is hier van alles te beleven, met als hoofdactiviteit waterskiën, wakeboarden aan de kabelbaan!
Naast de sportieve activiteiten is er een heerlijk terras met prachtig uitzicht over de waterskibaan! Kortom, een heerlijke plek voor een middag zwemvertier. Voor jong en oud is er genoeg te beleven!
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.
Leuke coronaproof uitjes en tips met kinderen vind je op de Eropuitpagina!
Zeumeren Watersport
Stroetweg 11
3781 PR Voorthuizen
Openingstijden
Zie roze websitebutton.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Ontdek oude ambachten in de vakantie
Ontdek ambachten van vroeger en bewonder de expositie '100 jaar Fietsend Nederland'
Aanbeveling
Future Village – Bouwspot voor jongeren
Kom het bos om toveren tot een creatief festivaldorp vol kunst en avontuur in de zomervakantie!
Vrij zwemmen in de vakantie
Bij het veelzijdige zwembad in Ede kan je je zowel binnen als buiten heerlijk zwemmen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Wat is er allemaal te doen bij recreatiegebied Zeumeren?
Wanneer er weer van die warme zonnige dagen aanbreken is recreatiegebied Zeumeren bij ons favoriet. Lekker afkoelen en zwemmen met het hele gezin. Maar wist je dat naast het zwemmen er nog veel te beleven is in dit groenrijke gebied van Leisurelands? Wij delen onze favoriete tips.
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!