Schaatsen bij Hogerop
Leer in het winterseizoen schaatsen bij vereniging Hogerop!
Wil jij je stevig op je schaatsen leren staan? Kom trainen bij de Amsterdamse Schaats- en Skeeler Vereniging Hogerop! Trainingen vinden plaats op de Jaap Eden baan.
Voor meer informatie over trainingstijden en kosten: klik op de link naar de website om contact op te nemen met de club!
Amsterdamse Schaats- en Skeeler Vereniging
Radioweg 64
1098 SL Amsterdam
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
DAT! School
DAT! School is een multidisciplinaire jeugdtheaterschool voor kids in Amsterdam Noord, al vanaf 2 jaar!
PeuterDans Amsterdam Noord
In deze creatieve Peuterdansles ga je lekker in de ruimte bewegen op mooie muziek!
Turnlessen 6+
Ontwikkel je gymnastische vaardigheden tijdens het wekelijkse turnavontuur bij The Little Gym!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Naar het Van Gogh Museum met kids
Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.
Onvergetelijke kinderfeestjes voor feestvarkens in en om Amsterdam
Had je in de zomer ook een jarige? Of binnenkort een kinderfeestje vieren? We hebben hieronder weer superleuke verjaardagsfeestjes in en om Amsterdam verzameld. Veel plezier!
Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober
Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van weekend van de wetenschap tot lieve voorstellingen en festivals.