
Klei een dier of puzzel
Vier je feestje in het Keramiek en Viltatelier. Maak een dier of puzzel van keramiek!
Bij aankomst zijn er slingers en muziek, zoet en hartig lekkers, en vruchtensap of kindercola. Na het zingen en uitpakken van de kadootjes gaan jullie aan de slag!
Als eerste is het tijd om te boetseren, bijvoorbeeld dieren, potten of puzzels van klei. Daarna wordt het werk beschilderd met kleilibs. Een andere mogelijkheid is dat iedereen zijn/haar eigen bord, beker of spaarvarken beschilderen. Dit werk glazuren jullie ook zelf, zodat het daarna gebruikt kan worden.
Voor beide activiteiten geldt dat het werk moet drogen en moet worden gebakken in de keramiekoven. Het kan na ongeveer twee weken worden afgehaald. Op de binnenplaats kan veilig worden gespeeld.
Duur van het feestje is 2 uur. Bekijk de website voor het maximum aantal kinderen. Kijk op de paarse button hieronder voor leuke foto’s en meer informatie.
Keramiek en Viltatelier
Da Costakade 48
1053 WL Amsterdam
Openingstijden
Er kan afgesproken worden op woensdag-, zaterdag- of zondagmiddag.Prijs
Boetseren €15,00 per persoon. Serviesgoed beschilderen €16,50. Beide inclusief materiaal en versnaperingen.Toon op kaart
Meer inspiratie


Kinderfeestjes Stal Oostwal
Kinderen kunnen kiezen uit een pony-, E-trialbike en E-quad feestje bij Stal Oostwal!
Fun Forest Feestje
Vier je kinderfeestje in de bomen, kom klimmen bij Fun Forest Amsterdam!
Feestje in de Pluktuin
Vier je kinderfeestje tussen de bloemen! Bij de Pluktuin Amstelveen is ieder seizoen iets te doen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een middag Rijksmuseum met kids
In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!
16X Uitjes met Pinksteren en in juni
Jij al bedacht wat je met Pinksteren, Vaderdag en de andere dagen in juni gaat doen? Laat je inspireren door de tips die wij kregen!
Knutseltips voor vaderdag!
Een eigen gemaakte knutsel is toch altijd het aaaaaallerleukste met Vaderdag!
