K-Pop Danceclass (7–12 jaar)
Ben jij fan van K-Pop? Dan zijn de K-Pop lessen van Beatzone helemaal jouw ding!
In deze lessen leer je choreografieën op de grootste K-Pop hits. Denk aan Huntrix & Saja Boys (K-Pop Demon Hunters), Twice, Blackpink en natuurlijk BTS! Van stoere moves tot coole en strakke choreo’s: je ontdekt bij ons de stijl die bij jou past! Je krijgt les van een ervaren K-Pop docent die je stap voor stap meeneemt, zodat je al snel de moves van je idolen onder de knie hebt.
De lessen duren 60 minuten en zitten vol energie, plezier en natuurlijk heel veel dans! Samen met andere K-Pop fans werk je aan choreografieën waarmee je straks zelf het podium op kunt. Je kan de lessen volgen op beide BeatZone locaties, zowel in Noord als in Zuid/West!
Voor meer informatie over (proef)lessen klik je op de roze button!
Tip: Naast K-Pop kun je bij Beatzone ook andere stijlen proberen, zoals Street/Hiphop, Sing & Dance les, Boys Class en Project Popstar. Nieuwsgierig? neem snel een kijkje op de website van BeatZone.
BeatZone
Tt. Vasumweg 34B
1033 SC Amsterdam
Openingstijden
Woensdag van 13:15 - 14:00 uurVrijdag van 15:15 - 16:00 uur
Prijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Onze 9 zomer highlights in Het Scheepvaartmuseum
Een zee vol extra activiteiten deze zomer. Start je dag met wateryoga, vis plastic, lees verhalen, stap aan boord van het grote schip of ontdek het verhaal van de Walvis of Duiker Doris. Extra leuk: kinderen t/m 4 jaar hebben gratis toegang!
Zomervakantie: 16 Musea met toffe gezinsactiviteiten
Bezoek deze vakantie een museum met je gezin! Deze musea in en om Amsterdam hebben speciaal voor families super leuke activiteiten deze zomervakantie!
Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!
Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!