Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Het Stenen Hoofd aan de IJ

Bij Het Stenen Hoofd spring je zo het IJ in en kan je lekker zwemmen!

Zodra de temperatuur stijgt vinden veel Amsterdammers hun weg naar het Stenen Hoofd aan het IJ. Vanaf de kant spring je zo het IJ in voor verfrissing. Hier kan je lekker zwemmen, spelen en relaxen. 

Pas op! Zwemmen in het vaarwater is gevaarlijk en verboden. Als je veilig wil zwemmen moet je binnen de oude betonning blijven. Ook wordt de kwaliteit van het water niet getest. 

Kom je ook een duik nemen bij warm weer? Klik op de roze button voor meer info!

Tip: kijk voor superleuke speeltuinen in de buurt op de Eropuitpagina!

Beeld: Lin Woldendorp 

Kidsproof Amsterdam

Westerdoksdijk 705-C

1013 BX Amsterdam

Openingstijden Vrij toegankelijk
Prijs Gratis
Toon op kaart

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

15x Een kinderfeestje in Amsterdam voor de herfst!

Tijd voor een feestje! Een grote knalfuif, surpriseparty, stoer feest óf creatief partijtje. De mogelijkheden voor kinderfeestjes zijn eindeloos... We maken de keuze graag iets makkelijker met deze feestelijke tips!

BACK TO SCHOOL tips

Het nieuwe jaar is weer begonnen! En dat betekent ook een nieuwe start voor de (sport)clubjes! Dé tijd om een leuke hobby voor je kind te ontdekken.

Festivals en nazomertips in september

Toffe festivals, appeltjes plukken, workshops en nog meer tips voor september in Amsterdam

Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater

Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief