Entrepotdok
In de Entrepotdok kan je heerlijk in de gracht zwemmen, met uitzicht op Artis!
Als het weer warmer wordt willen we maar één ding: zwemmen! En dat kan ook gewoon midden in Amsterdam in de gracht: bij Entrepotdok!
Deze gracht ligt naast Artis, je kan hier dus heerlijk zwemmen met uitzicht op de olifanten en giraffen! Er liggen enkele stijgers waar je lekker kan zonnen en vanaf kan springen.
Pas wel op voor de voorbijvarende bootjes!
Kom je ook zwemmen? Voor meer info klik je op de roze button.
Fotografie: Lin Woldendorp
Tip: kijk voor superleuke speeltuinen in de buurt op de Eropuitpagina!
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Tulpen plukken in de vakantie
Er kunnen deze meivakantie weer tulpen worden geplukt bij Pluktuin Amstelveen!
Meivakantie in Wereldmuseum Amsterdam
Ontdek een wereld vol verhalen met interactieve activiteiten tijdens de meivakantie in Wereldmuseum!
Vue Bioscoopuitje in de vakantie
Zak deze vakantie lekker weg bij de gloednieuwe familiefilms op de megalocatie van Vue Amsterdam!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior
Wat was het goed dat ik mijn twijfels opzij zette en naar het Verzetsmuseum Junior ging met de kids! Want het is een fantastisch opgezet museum dat op een goede manier vertelt over de oorlog en hoe kinderen toen leefden. Aanrader, zeker ook met opa of oma!
Move Lab Amsterdam – Uniek actief kinderfeestje met nieuwste technieken
Op zoek naar een actief kinderpartijtje in Amsterdam dat even helemaal anders is? Dit is er één waar energie, techniek en plezier samenkomen. Wij gingen naar het Move Lab en geloof me… hier willen ze nog een keer naartoe.
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!