Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zelfverdediginglessen

Leer jezelf te verdedigen tijdens de zelfverdediginglessen bij het Fight Beck Center!

Docent Shimi Beck heeft ruim 23 jaar ervaring met diverse vormen van martial arts, en verspreidt zijn kennis op gepassioneerde wijze. Zijn lessen worden gekenmerkt door een unieke mix van praktische en toegankelijke technieken, nuttige theorie en een gezond staaltje fun! 

De lessen bevatten onder andere:
– Krav Maga & MMA zelfverdedigingstechnieken
– Anti pestgedrag
– Discipline & respect

Wil jij jezelf ook leren verdedigen?

Klik op de roze websitebutton voor meer informatie!

TIP: je kunt hier ook hele toffe ouder en kind lessen volgen!

Fight Beck Center

Tweede Weteringdwarsstraat 41h

1017 ST Amsterdam

Openingstijden Zie website
Prijs €55,- per 4 weken (1 les per week)
€95,- per 4 weken (2 lessen per week)
Mail direct

Mail direct naar Fight Beck Center

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amsterdam

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leuke gezinsuitjes met Hemelvaart en Pinksteren

Wat zijn er veel leuke uitjes met Hemelvaart, Pinksteren en in mei: festivals, buitenuitjes, nieuwe pareltjes....

Lekker gymmen bij The Little Gym: wat een feest

Gymmen bij The Little Gym zorgt voor een grote dosis 'Serious fun'. Mijn dochter vond het vooral 'veel fun'. Maar de lessen zorgen ook voor een positieve sociale en fysieke ontwikkeling!

Wij testten het Beleefpad in het Amsterdamse Bos!

Jaaa, hoera mooi weer! En eindelijk tijd om het gloednieuwe Beleefpad in het Amsterdamse Bos uit te proberen. Samen met 2 dol-enthousiaste, stuiterende Kidsproofreporters en een mama gaan we op pad.

Nu in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf

Raad van de Raaf is een Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief