Damoves Peuter-&Kleuterdans
Rennen, springen, rollen, kruipen.. Lekker bewegen doe je bij Damoves al vanaf 2 jaar!
Spelenderwijs lekker bewegen op klassiek ballet, jazz, moderne dans en musical? Dat kan tijdens Damoves Peuter- en Kleuterdans!
Met eenvoudige bewegingen en opdrachten, ontdekken peuters (2-4 jaar) en kleuters (4-6 jaar) hun muzikaliteit, lichaam en emoties. Zij werken samen aan expressie, durf en fantasie.
Dit is niet alleen heel leerzaam, maar natuurlijk ook erg leuk!
Damoves Peuter- en Kleuterdans vind je op 2 locaties in Amsterdam: Vondelpark en De Pijp.
Kun jij niet meer stilzitten? Klik dan op de roze button voor meer info of om je direct aan te melden!
Meer clubjes en verenigingen vind je natuurlijk in de categorie Clubjes!
Damoves Peuter- en Kleuterdans
Amsterdam
Openingstijden
Zie de website voor het roosterPrijs
12 lessen vanaf €117
Mail direct
Telefoonnummer
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Turnlessen 6+
Ontwikkel je gymnastische vaardigheden tijdens het wekelijkse turnavontuur bij The Little Gym!
PeuterDans Amsterdam Noord
In deze creatieve Peuterdansles ga je lekker in de ruimte bewegen op mooie muziek!
DAT! School
DAT! School is een multidisciplinaire jeugdtheaterschool voor kids in Amsterdam Noord, al vanaf 2 jaar!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Festivals voor de hele familie
Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?
Onvergetelijke kinderfeestjes voor feestvarkens in en om Amsterdam
Had je in de zomer ook een jarige? Of binnenkort een kinderfeestje vieren? We hebben hieronder weer superleuke verjaardagsfeestjes in en om Amsterdam verzameld. Veel plezier!
Naar het Van Gogh Museum met kids
Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.