Studio Westerdans
Kom dansen bij Studio Westerdans! Er is peuterdans, kleuterdans en kinderballet.
Peuterdans 2,5 t/m 3 jaar
Je maakt op een speelse manier kennis met dans. Plezier maken staat voorop.
Kleuterdans 4 t/m 5 jaar
Ook kennismaken met dans. En er wordt aandacht besteed aan motoriek, houding en een algemene basistechniek. Natuurlijk is er ook ruimte voor eigen inbreng en staat het dansplezier op de eerste plaats.
Kinderballet 5 t/m 7 jaar
Hier wordt de basistechniek verder ontwikkeld. Er wordt aandacht besteed aan ritme, ruimtegebruik en muzikaliteit. D.m.v. improvisatie kun je je eigen fantasie en creativiteit ontwikkelen.
Ballet 7 t/m 9 jaar
Hier ga je weer een stap verder met het aanleren van de basistechniek. Ook zal er ruimte zijn voor andere dansstijlen zoals improvisatie, moderne dans en folkloristische dans.
Op donderdag in de Cliffordstudio, Westerpark.
Op zaterdag in Huis van de wijk, Geuzenveld.
Klik op de roze button voor het lesrooster en voor meer informatie.
Studio Westerdans
Cliffordstraat 38
1051 GV Amsterdam
Openingstijden
Op donderdag in de Cliffordstudio, Westerpark.Op zaterdag in Huis van de wijk, Geuzenveld.
Prijs
Vanaf 45 euro (blok van 10 lessen). Per 5 maanden vanaf 137,50.Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Dansen bij BeatZone
BeatZone is een hippe, urban Dansschool in Oud Zuid/West met een uitgebeid aanbod van danslessen.
Turnlessen 6+
Ontwikkel je gymnastische vaardigheden tijdens het wekelijkse turnavontuur bij The Little Gym!
PeuterDans Amsterdam Noord
In deze creatieve Peuterdansles ga je lekker in de ruimte bewegen op mooie muziek!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober
Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van weekend van de wetenschap tot lieve voorstellingen en festivals.
Onvergetelijke kinderfeestjes voor feestvarkens in en om Amsterdam
Had je in de zomer ook een jarige? Of binnenkort een kinderfeestje vieren? We hebben hieronder weer superleuke verjaardagsfeestjes in en om Amsterdam verzameld. Veel plezier!
Dagje uit in de oude binnenstad van Amsterdam: deze 3 musea zijn verrassend leuk!
Een dagje Amsterdam met kinderen saai? Echt niet! Onze Kidsproofreporters bezoeken drie verrassende musea in de oude binnenstad van Amsterdam. Het leuke? Ze liggen allemaal op loopafstand van elkaar. Onderweg wandelen we langs de grachten, pakken we een terrasje en maken we van museum naar museum een gezellig avontuur.