Nieuw Vocaal Amsterdam
Hou je van zingen? Wil je graag (beter leren) zingen? Maak dan kennis met Nieuw Vocaal Amsterdam!
Nieuw Vocaal Amsterdam is een klassieke zangopleiding met als specialisatie opera voor kinderen en jeugdigen van 4 t/m 21 jaar.
Er zingen wel 300 kinderen en jeugdigen uit Amsterdam en wijde omtrek in één van de opleidings-, concert- of talentenkoren.
Er zijn verschillende opleidingskoren in Amsterdam Zuid, Noord, Zuidoost en de Indische buurt:
– Kleuterklassen (kinderen uit groep 1 en 2) – Zuid en Noord
– Piccolikoor (kinderen uit groep 3) – Zuid en Noord
– Preludekoor (kinderen vanaf groep 4) – Zuid en Noord
– Jongenskoor (kinderen vanaf groep 4) – Zuid
– Intermezzokoor (voor gevorderden) – Zuid
– Leerkoor Zuidoost (kinderen uit groep 5 t/m 8) – Zuidoost
– Leerkoor Indische buurt (kinderen uit groep 5 t/m 8) – Indische buurt
– AICS choirs (for students from group 7 up to DP 2 of Amsterdam International Community School)
En dan zijn er nog vijf koren voor vergevorderden: Concertkoor, Talentenkoor, Jeugdkoor, Tenoren | Bassen en NOVA.
Wil je ook lekker zingen of heb je echt talent, klink snel door op de roze button voor meer informatie!
In de categorie Clubjes vind je meer leuke muziek- en zangclubjes!
Nieuw Amsterdams Kinderkoor
Bachstraat 5
1077 GD Amsterdam
Openingstijden
Afhankelijk van koorPrijs
zie websiteToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Onze 9 zomer highlights in Het Scheepvaartmuseum
Een zee vol extra activiteiten deze zomer. Start je dag met wateryoga, vis plastic, lees verhalen, stap aan boord van het grote schip of ontdek het verhaal van de Walvis of Duiker Doris. Extra leuk: kinderen t/m 4 jaar hebben gratis toegang!
Gratis en lowbudget uitjes in de zomervakantie
Een gezellige middag eropuit met de kinderen hoeft gelukkig niets te kosten. Er zijn heel veel uitjes voor kinderen in Amsterdam en omgeving helemaal (of bijna) gratis! Wij hebben een aantal leuke gratis en low-budget kinderactiviteiten verzameld.
Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!
Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!