Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Het Martin Luther Kingpark

Drie avontuurlijke speelplaatsjes én een fiets- en wandelroute!

Het park ligt langs de President Kennedylaan en aan de Amstel en bestaat uit 2 delen, gescheiden door de Nieuwe Utrechtsebrug. Het park is goed bereikbaar vanuit de Rivierenbuur en vanaf de Amsteldijk.

Het terrein biedt veel zit- en liggelegenheid. In het voorjaar staan de magnolia’s, direct naast de speelplaatsjes, in bloei. Op het deel ten zuid-westen van de Nieuwe Utrechtsebrug staan veel banken die uitzicht bieden op de Amstel en de villa’s langs de Zuidelijke Wandelweg.

Dit park is wijd en zijd bekend in Nederland. Dat komt door de Parade, een reizend theatergezelschap, dat jaarlijks in de zomer neerstrijkt op het terrein ten noord-oosten van de Nieuwe Utrechtsebrug.

Langs het Martin Luther Kingpark stroomt de Amstel en de natuurvriendelijke oever is onderdeel van het ecolint dat zich uitstrekt tussen het Amsterdamse Bos, de Nieuwe Meer en het Nieuwe Diep en het Flevopark.

Klik via de link door naar de website voor een impressie van het park. Of ga zelf een kijkje nemen in het park!

Tip: kijk in de Eropuit pagina voor meer toffe uitjes.

Martin Luther Kingpark

Amsteldijk

Amsterdam

Prijs Vrij toegankelijk

Lijstjes voor Amsterdam

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Toffe zomerkampen in en om Amsterdam

Op vakantiekamp gaan is een geweldig avontuur. Gave activiteiten doen én natuurlijk nieuwe vrienden maken. Hoe leuk is dat! We hebben alvast een selectie gemaakt geweldige zomerkampen.

Lekker er-op-uit in juni

Toffe activiteiten, kinderfeestjes voor de jarige jetjes en jobjes, leuke voorstellingen en fijne plekjes waar je kunt eten & spelen. We hebben weer een fijn lijstje samengesteld om er op uit te gaan in juni.

Festivals voor de hele familie

Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?

Wij testten het Beleefpad in het Amsterdamse Bos!

Jaaa, hoera mooi weer! En eindelijk tijd om het gloednieuwe Beleefpad in het Amsterdamse Bos uit te proberen. Samen met 2 dol-enthousiaste, stuiterende Kidsproofreporters en een mama gaan we op pad.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief