Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Atletiekvereniging Feniks

Vind jij het leuk om een afwisselende sport te beoefenen? Dan ben je op je plek bij AV Feniks! 6+

De Missie van de AV Feniks is het duurzaam en laagdrempelig ontwikkelen van de atletieksport voor jeugd en volwassenen uit de Bijlmermeer en Gaasperdam, op recreatief en wedstrijdniveau.

Atletiek Vereniging Feniks geeft atletiektraining aan kinderen tussen de 6 en 16 jaar. Tijdens de training oefen je in de vorm van spelletjes allerlei atletiektechnieken: sprinten, kogelstoten, balwerpen, hoog- en verspringen en werken aan de conditie om een klein duurloopje aan te kunnen.

Als je aan wedstrijden mee gaat doen, dient een van je ouders of een begeleider ook mee te komen. Er is daarnaast altijd een trainer/coach van AV Feniks bij de gezamenlijke wedstrijden aanwezig. Je doet zoveel mogelijk in een team aan de wedstrijden mee. Per jaar doet de vereniging mee aan een aantal wedstrijden.

Lijkt het je leuk om aan atletiek te doen? Neem dan een kijkje op de site en kom langs tijdens een van de trainingen!

AV Feniks

Karspeldreef 501

1102 BX Amsterdam

Openingstijden Training op dinsdag/woensdag van 18.00-19.15 uur (per groep verschillend). Ook training op zaterdag van 10.00-11.15 uur.
Prijs Mini pupillen (6-7 jaar) €96,00 contributiegeld
Mail direct

Mail direct naar AV Feniks

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lijstjes voor Amsterdam

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

SEA LIFE Scheveningen: duik samen in een compleet nieuwe onderwaterwereld!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Gratis en lowbudget uitjes in de zomervakantie

Een gezellige middag eropuit met de kinderen hoeft gelukkig niets te kosten. Er zijn heel veel uitjes voor kinderen in Amsterdam en omgeving helemaal (of bijna) gratis! Wij hebben een aantal leuke gratis en low-budget kinderactiviteiten verzameld.

Onze 9 zomer highlights in Het Scheepvaartmuseum

Een zee vol extra activiteiten deze zomer. Start je dag met wateryoga, vis plastic, lees verhalen, stap aan boord van het grote schip of ontdek het verhaal van de Walvis of Duiker Doris. Extra leuk: kinderen t/m 4 jaar hebben gratis toegang!

38x Top zomervakantie uitjes in en om Amsterdam!

Hoera, VAKANTIE!!! Blijf jij in Amsterdam in de zomervakantie? Check snel deze super leuke tips voor uitjes, gezinsuitjes en vakantiekampen! Fijne vakantie!

3 Strandjes om te zwemmen en te spelen in Groengebied Amstelland

Op een warme zomerdag is er niks fijner voor kinderen dan lekker pootjebaden in de waterplassen aan de randen van de stad. Stap op de fiets met de kids en ontdek de leuke strandjes aan de Ouderkerkerplas, de Gaasperplas en de Hoge Dijk.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief