Zit de zee in jouw genen?
Kom naar Het Scheepvaartmuseum en zie hoe de zee de Nederlandse cultuur heeft bepaald.
Het Scheepvaartmuseum is een van de leukste musea voor kinderen. Hier ontdek je hoe water werelden verbindt. In allerlei prikkelende en interactieve tentoonstellingen ontdek je 500 jaar maritieme geschiedenis.
De sfeervolle en leuke tentoonstellingen tonen het beste uit de enorme collectie van het museum. Het Scheepvaartmuseum biedt een compleet dagje uit voor families met kinderen. Beleef bijvoorbeeld Het verhaal van de Walvis, doe de junior audiotour of bezoek het VOC-schip Amsterdam. De allerkleinsten kunnen komen spelen en ontdekken bij Duiker Doris (2+)! En vergeet ook niet om een blik te werpen op de Koningssloep!
Elke schoolvakantie staan er allerlei extra activiteiten op het programma. Kom lekker tekenen op het Open Plein, doe een interactieve speurtocht door het hele museum, of doe mee aan het peuterprogramma!
Als je op de roze button klikt, kom je gelijk op de website van Het Scheepvaartmuseum.
Ook leuk: zowel in de museumwinkel als in het restaurant is een speciaal hoekje voor kinderen.
Het Scheepvaartmuseum
Kattenburgerplein 1
1018 KK Amsterdam
Openingstijden
Het museum en de museumwinkel zijn 7 dagen per week geopend van 10.00 tot 17.00 uur.Prijs
Zie website voor de actuele prijzenToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
FunZone Speelparadijs
In deze grote binnenspeeltuin vol attracties en spellen beleef je te gekke avonturen!
Circusweek bij theater De Krakeling voorjaarsvakantie
Deze voorjaarsvakantie kun je weer fijne voorstellingen komen bewonderen in Theater de Krakeling!
Wereldmuseum voorjaarsvakantie
Vier het Chinese Nieuwjaar, maak kunst van LEGO en nog veel meer in Wereldmuseum Amsterdam!Blogs & inspiratie
Alle blogs
3 x Waarom je nú naar Move Amsterdam moet!
Februari betekent actie bij Move Amsterdam! Tijdens de Olympische Winterspelen en in de voorjaarsvakantie is Move dé plek voor jonge, fanatieke en creatieve ontdekkingsreizigers. Wij vinden het echt een topplek!
Aanrader: ga hierom naar het Museum Rembrandthuis met je mini Rembrandts
Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.
Uitjes in de voorjaarsvakantie voor het hele gezin
HOERA, bijna voorjaarsvakantie! Wel jammer dat de vakantie maar een weekje duurt... Want wauw, wat een enorm en te gek aanbod van activiteiten voor het hele gezin!