Bricks and Robots
Ervaar de wereld van robotica, technologie en programmeren tijdens de cursussen van Bricks & Robots!
Bij Bricks & Robots duiken kinderen in de wereld van moderne technologie. Hier komen bouwen, ontdekken en programmeren samen. Tijdens de LEGO-roboticalessen gaan ze vooral zelf aan de slag met 80% bouwen en programmeren, en 20% theorie. Zo leren ze logisch denken, samenwerken en fouten durven maken, terwijl ze supercoole robots tot leven wekken.
De kids werken in duo’s, gebruiken visuele block-coding en krijgen elke les een nieuwe uitdaging die hun creativiteit en technische skills laat groeien.
Elke les duurt 90 minuten en bestaat uit een mix van uitleg, ontwerpen en programmeren. De cursus is wekelijks en sluit perfect aan op verschillende leeftijden. Een te gekke manier om spelend slim te worden! Kijk voor de startdata en lengte per cursus op de website.
Meer info vind je via de roze websitebutton!
Op onze site verzamelen we ook superveel gave kinderfeestjes.
Bricks and Robots
Beethovenplein 2
1077 WM Amsterdam
Openingstijden
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Naar het Van Gogh Museum met kids
Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.
Een zondagochtend bij The Bookshop Kids in Amsterdam
Soms ontdek je zo’n uitje en denk je meteen: waarom wist ik dit niet eerder? The Bookshop Kids in de Stadsschouwburg Amsterdam is precies zo’n plek. Een beetje theater. Een fijn boek. En een relaxte sfeer. Jullie kind verdwijnt in een verhaal en jij geniet van een lekkere kop koffie. Klinkt als een prima zondagochtend toch?