Kidskunstlab Fantasy Kostuum
Ontwerp en maak je eigen fantasiekostuum en speel mee in een live action game bij OCCI Kinderpret!
In Kidskunstlab Fantasy Kostuum gaan kinderen van 8 t/m 12 jaar aan de slag met het ontwerpen en maken van een eigen fantasieoutfit. De workshopreeks vindt plaats op woensdagmiddag van 4 tot en met 25 maart en bestaat uit vier lessen van 15.00 tot 17.00 uur. Onder begeleiding van Aga werken de kinderen zelfstandig en zonder volwassen begeleider aan een kostuum dat past bij een personage uit een computer game, fantasyfilm of volledig uit hun eigen verbeelding.
Elf, tovenaar, tijdreiziger, superheld, fantasiewezen of juist iemand heel anders, alles mag. De kinderen bedenken wie zij willen zijn, welke krachten daarbij horen en hoe dat eruitziet. Aan het einde van de reeks is het kostuum niet alleen af, maar wordt het ook echt gebruikt. Met hun zelfgemaakte outfit doen de kinderen mee aan de live action game Lost in Time, waarin zij in een van de tijdperken in de OCCII meespelen en helpen het spel tot een goed einde te brengen.
Klik voor meer informatie en om je aan te melden op de roze button!
TIP: Check onze Uitagenda voor nog meer creatieve clubjes en workshops voor kinderen.
Lijstjes voor Amsterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Aanrader: ga hierom naar het Museum Rembrandthuis met je mini Rembrandts
Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.
3 x lammetjes kijken: hier zijn weer lammetjes geboren!
In het voorjaar worden op de boerderijen in buurt van Amsterdam weer lammetjes geboren! De jonge diertjes dansen vrolijk in de wei en kijken vast uit naar een bezoekje van de kids. Benieuwd waar je ze kunt aaien? We verzamelden onze favoriete locaties in Amsterdam voor je.
3 x Waarom je nú naar Move Amsterdam moet!
Februari betekent actie bij Move Amsterdam! Tijdens de Olympische Winterspelen en in de voorjaarsvakantie is Move dé plek voor jonge, fanatieke en creatieve ontdekkingsreizigers. Wij vinden het echt een topplek!