Vlechtwerk
Theater en spel over aankomen op de wereld en vervlochten raken bij OCCI Kinderpret!
Vlechtwerk is een interactieve speelvoorstelling voor kinderen van 2 t/m 8 jaar, die plaatsvindt op woensdag 11 maart 2026 met twee aanvangstijden: 14.00 tot 14.45 uur en 15.30 tot 16.15 uur. Samen met een volwassen begeleider beleven kinderen een magische mix van theater, spel en muziek, verzorgd door Profound Play.
In de voorstelling worden takken, riet en andere materialen gebruikt om manden, nesten en hutten te vlechten. Terwijl een zingende vrouw de wereld omhult met klanken en een vlechtende vrouw verhalen tot leven brengt, ontdekken kinderen hoe wat je schept ook zorg en aandacht vraagt. Het is een poëtische ervaring over aankomen, verbinden en de wereld om je heen beleven.
Klik voor meer informatie en om je aan te melden op de roze button!
TIP: Check onze uitagenda voor nog meer theatrale en creatieve activiteiten voor kinderen en families.
Data:
- woensdag 11 maart 2026
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Kids weekend bij VUE
Speciaal voor jonge filmliefhebbers: Kids weekend bij VUE met de familiefilm JUMPERS!
Word gratis lid van de OBA!
Is jouw kind tussen de 0 en de 19 jaar oud? Sluit dan een gratis lidmaatschap af bij de OBA!
Telekids Musicalschool
Musicallessen voor kinderen vanaf ongeveer 4 jaar.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Glaskunst ontdekken bij Museum JAN
Blinkend pareltje in de regio: Een glasmuseum, is dat leuk met kinderen? Gooien ze niet per ongeluk iets om? Even mijn grootste angst opzij schuiven en gewoon gaan. Met een speurtocht, creatieve workshops en heel veel kleurrijke kunstwerken is Museum JAN een superleuk Kidsproof uitje!
Aanrader: ga hierom naar het Museum Rembrandthuis met je mini Rembrandts
Zo leuk, uitgenodigd worden om als allereersten (yeah!) de gloednieuwe tentoonstelling Rembrandts Masterclass uit te proberen! Daar werden onze Kidsproofreporters Aukje en Kees wel enthousiast van. En hun moeder Harmke ook, want die was eigenlijk nog nooit in het Rembrandthuis geweest.
3 x Waarom je nú naar Move Amsterdam moet!
Februari betekent actie bij Move Amsterdam! Tijdens de Olympische Winterspelen en in de voorjaarsvakantie is Move dé plek voor jonge, fanatieke en creatieve ontdekkingsreizigers. Wij vinden het echt een topplek!