Skeletje (5+)
Een poëtische, grappige en troostrijke voorstelling over afscheid nemen in het Openluchttheater!
Skeletje is een poëtische, grappige en troostrijke voorstelling over afscheid nemen. Theatergroep Grote Mensen en Maas theater en dans nemen je mee op een reis langs herinneringen, rouwrituelen en het mysterie van de dood. Want afscheid nemen mag ook mooi zijn. En soms zelfs feestelijk.
Twee Grote Mensen onderzoeken wat het betekent om dood te zijn. Om en om oefenen ze met het afscheid nemen en herinneren van de ander. Dat leidt tot verwarring en onverwacht grappige momenten. Samen zoeken ze naar manieren om dit te doen, want wat blijft er over van iemand, en hoe geef je dat betekenis? Langzaam ontstaat een ritueel vol lichtjes en verhalen. Én ruimte voor vreugde. Met slapstick, magie, dans en beeldend spel groeit er een herdenkingsplek vol bloemen, kaarsjes, skeletten en verhalen.
Skeletje bouwt, samen met de zaal, een eigen afscheidsceremonie. Niet zwaar of plechtig, maar speels, ontroerend en vol leven.
Klik voor meer info over deze familievoorstelling in het Vondelpark Openluchttheater op de roze button!
Tip: Neem eens een kijkje bij onze Kinderfeestjes pagina voor leuke inspiratie!
Data:
- zaterdag 13 juni 2026
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Vondelpark Openluchttheater
Vondelpark 5a
1071 AA Amsterdam
Prijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
FunZone Speelparadijs
Ben je jarig? Vier je feestje in dit grote indoor speelparadijs vol attracties en spellen!
Binnenspeeltuin Wonderpark
Kom lekker spelen in de binnentuin van Wonderpark Café. En ze hebben lekkere koffie, lunch en diner!
Aardbewoners Festival
Voor de jongste generatie is er van alles te doen op het Aardbewoners Festival in ARTIS!Blogs & inspiratie
Alle blogs
NIEUW in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf
Raad van de Raaf is de gloednieuwe Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.
Move Lab Amsterdam – Uniek actief kinderfeestje met nieuwste technieken
Op zoek naar een actief kinderpartijtje in Amsterdam dat even helemaal anders is? Dit is er één waar energie, techniek en plezier samenkomen. Wij gingen naar het Move Lab en geloof me… hier willen ze nog een keer naartoe.
Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior
Wat was het goed dat ik mijn twijfels opzij zette en naar het Verzetsmuseum Junior ging met de kids! Want het is een fantastisch opgezet museum dat op een goede manier vertelt over de oorlog en hoe kinderen toen leefden. Aanrader, zeker ook met opa of oma!