Josette (4 t/m 8 jaar)
Een speels manifest voor creatief taalgebruik in Theater de Landing!
Met deze fysieke, muzikale voorstelling laat Garage TDI kinderen zien dat er aan taal veel plezier te beleven valt.
Josette zegt: ‘Dat is een telefoon. Dat heeft mama me gezegd. En Jacqueline ook.’
Papa antwoordt: ‘Mama en Jacqueline hebben het mis. Je noemt dit kaas.’
‘Noem je dit kaas?’, vraagt Josette. ‘Maar als je het kaas noemt, denk je nog dat het een kaas ís.’
‘Nee’, zegt papa, ‘want de kaas noem je geen kaas, die noem je speeldoos. De speeldoos noem je vloerkleed. Het vloerkleed noem je lamp. Het plafond noem je parket. Het parket noem je plafond. De muur noem je deur.’
Josette woont in huis met vader, moeder en dienstmeisje Jacqueline. Papa vertelt haar verhalen. Best wel vreemde verhalen, want hij is een ster in het kantelen, keren en op z’n kop zetten van woorden, betekenissen en situaties – zeg maar de hele wereld.
Dacht je net alles zeker te weten, weet je niet eens meer helemaal zeker wie je bent, laat staan waar papa is. En iedereen kan trouwens Jacqueline heten. Je been kan best een goed woordje voor je doen en met een stoel kun je gerust een brief tikken. In de absurdistische werkelijkheid is immers alles mogelijk.
Meer info en tickets voor deze voorstelling in Theater de Landing vind je via de roze websitebutton!
Data:
- maandag 29 maart 2027 Zet in mijn agenda
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Schouwburg Amstelveen / Theater de Landing
Uilenstede 106
1183 AM Amstelveen
Openingstijden
Zie website voor de speeltijdenToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Speuren met Steven Kazàn
Kom speuren naar alle magische Halloween ballonfiguren en win een VIP-speurtocht!
Verjaardag van Amsterdam
Vier op 25 oktober de verjaardag van Amsterdam in het Stadsarchief en doe mee met (gratis) activiteiten.
Babyconcert (0-18 maanden)
Deze concertbeleving voor de allerkleinsten in Muziekgebouw aan 't IJ zit vol klank, kleur en beweging!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Familiemaand in het Rijksmuseum
Het is familiemaand in het Rijksmuseum. Duik met de hele familie in de verhalen van het museum. Toegang t/m 18 jaar is gratis.
Speuren en film maken in Eye
Wij maakten onze eigen film tijdens de workshop Filmmagie en speurden daarna door een van de coolste gebouwen in Amsterdam: Eye
14x vrolijke familieconcerten in Het Concertgebouw
Van cello's en Taylor Swift tot winterliedjes en muzikale avonturen voor de allerkleinsten klinken dit muziekjaar weer door Het Concertgebouw!