Tennissen bij Frans Otten
Proftennissen of gewoon een balletje slaan? Alles kan bij het Frans Otten Stadion!
Met 8 binnenbanen (voorzien van Tennisfloor Pro) en 15 buitenbanen is het Frans Otten stadion het domein van de Internationale Tennisclub Amsterdam waar elke tennisliefhebber volop aan z´n trekken komt.
Doordat de banen verdeeld zijn over twee hallen, maakt dit het Frans Otten stadion bij uitstek geschikt voor grote en kleine sportevenementen.
Talent Coaching
Via Michiel Schapers International Tenniscoaching verzorgt Michiel Schapers de coaching/opleiding van topjeugd en professionals.
Doel van deze opleiding is ten eerste het opleiden van jeugdig talent in de leeftijd van 8 t/m 14 jaar tot de nationale top bij de jeugd, en ten tweede het helpen van startende professionals bij de aanvang van een carriere in het proftennis.
Het uitgangspunt van de opleiding is dat op basis van passie voor tennis, een plezierige trainingsomgeving en een uitgebalanceerd programma gestreefd wordt naar de optimale prestatie. het ontwikkelen van vaardigheden staat voorop tot ongeveer 16 jaar.
Benieuwd naar de opleiding? Of gewoon vrij spelen? Kijk voor meer informatie op de site!
Frans Otten Stadion
IJsbaanpad 43
1076 CV Amsterdam
Openingstijden
Prijs
€20,00 huur per baan, zomerlidmaatschap €130,00.Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
The Little Gym
Bij The Little Gym komen kinderen tot bloei met de actieve programma's voor kids van 0 tot 12 jaar!
Zeilclub (8+)
Maak kennis met zeilen tijdens de zeilclub op de dinsdag of zondag bij Sport4kidz!
Leer Dj’en, rappen, songs schrijven tijdens Shorts!
Ontdek in 6 weken of er een DJ, producer of popster in jou schuilt. Bij Muziekschool Amsterdam!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lekker gymmen bij The Little Gym: wat een feest
Gymmen bij The Little Gym zorgt voor een grote dosis 'Serious fun'. Mijn dochter vond het vooral 'veel fun'. Maar de lessen zorgen ook voor een positieve sociale en fysieke ontwikkeling!
Spectaculaire en kleurrijke explosie van hip hop en ballet: familievoorstelling GRIMM is een dikke aanrader
Een sprookje zoals je het kent? No way! In GRIMM vliegen hiphop, klassiek ballet, spanning en humor door elkaar heen in een waanzinnige dansvoorstelling voor families. Van Roodkapje tot Sneeuwwitje. Alles komt voorbij. Maar dan nét even anders. Dynamischer. Donkerder. Grappiger. En vooral spectaculair om samen te beleven.
Leuke gezinsuitjes met Hemelvaart en Pinksteren
Wat zijn er veel leuke uitjes met Hemelvaart, Pinksteren en in mei: festivals, buitenuitjes, nieuwe pareltjes....