Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Tennissen bij Frans Otten

Proftennissen of gewoon een balletje slaan? Alles kan bij het Frans Otten Stadion!

Met 8 binnenbanen (voorzien van Tennisfloor Pro) en 15 buitenbanen is het Frans Otten stadion het domein van de Internationale Tennisclub Amsterdam waar elke tennisliefhebber volop aan z´n trekken komt.

Doordat de banen verdeeld zijn over twee hallen, maakt dit het Frans Otten stadion bij uitstek geschikt voor grote en kleine sportevenementen.

Talent Coaching
Via Michiel Schapers International Tenniscoaching verzorgt Michiel Schapers de coaching/opleiding van topjeugd en professionals. 

Doel van deze opleiding is ten eerste het opleiden van jeugdig talent in de leeftijd van 8 t/m 14 jaar tot de nationale top bij de jeugd, en ten tweede het helpen van startende professionals bij de aanvang van een carriere in het proftennis.
 
Het uitgangspunt van de opleiding is dat op basis van passie voor tennis, een plezierige trainingsomgeving en een uitgebalanceerd programma gestreefd wordt naar de optimale prestatie. het ontwikkelen van vaardigheden staat voorop tot ongeveer 16 jaar.

Benieuwd naar de opleiding? Of gewoon vrij spelen? Kijk voor meer informatie op de site!

Frans Otten Stadion

IJsbaanpad 43

1076 CV Amsterdam

Openingstijden



Prijs €20,00 huur per baan, zomerlidmaatschap €130,00.
Mail direct

Mail direct naar Frans Otten Stadion

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Den Haag: superleuke stad voor kinderen

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Van Gogh en de Roulins — een kleurrijk familie-uitje

Samen op ontdekking in het Van Gogh Museum! Met een speurtocht, creatieve activiteiten en het miniatuur Gele Huis is dit een topuitje voor gezinnen.

Superleuke Sinterklaas-, schaats- en novemberuitjes

'Zie ginds komt de stoomboot...' Op 16 november vaart Sinterklaas met zijn pieten weer Amsterdam binnen! En deze ouwe baas is zo aardig geweest om ons al een kijkje in zijn agenda te geven! Zie hieronder waar hij de komende weken is. Dit en nog meer leuke tips voor november.

Een middag Rijksmuseum met kids

In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!

Swingen met Groove Beest in het Bimhuis

Perfecte concert-serie om kennis te maken met live muziek: meedoen, voelen en swingen!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief