Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Tennissen bij Frans Otten

Proftennissen of gewoon een balletje slaan? Alles kan bij het Frans Otten Stadion!

Met 8 binnenbanen (voorzien van Tennisfloor Pro) en 15 buitenbanen is het Frans Otten stadion het domein van de Internationale Tennisclub Amsterdam waar elke tennisliefhebber volop aan z´n trekken komt.

Doordat de banen verdeeld zijn over twee hallen, maakt dit het Frans Otten stadion bij uitstek geschikt voor grote en kleine sportevenementen.

Talent Coaching
Via Michiel Schapers International Tenniscoaching verzorgt Michiel Schapers de coaching/opleiding van topjeugd en professionals. 

Doel van deze opleiding is ten eerste het opleiden van jeugdig talent in de leeftijd van 8 t/m 14 jaar tot de nationale top bij de jeugd, en ten tweede het helpen van startende professionals bij de aanvang van een carriere in het proftennis.
 
Het uitgangspunt van de opleiding is dat op basis van passie voor tennis, een plezierige trainingsomgeving en een uitgebalanceerd programma gestreefd wordt naar de optimale prestatie. het ontwikkelen van vaardigheden staat voorop tot ongeveer 16 jaar.

Benieuwd naar de opleiding? Of gewoon vrij spelen? Kijk voor meer informatie op de site!

Frans Otten Stadion

IJsbaanpad 43

1076 CV Amsterdam

Openingstijden



Prijs €20,00 huur per baan, zomerlidmaatschap €130,00.
Mail direct

Mail direct naar Frans Otten Stadion

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amsterdam

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Zijn jullie al in De Museumfabriek geweest?

Blogs & inspiratie

Alle blogs

9x binnenspeeltuinen in en om Amsterdam

Is het druilerig weer buiten en vliegen je kinderen tegen de muren op? Dan is een binnenspeeltuin een ideale mogelijkheid om even die energie kwijt te raken. Gelukkig kent Amsterdam verschillende binnenspeelparadijzen. Wij hebben ze op een rijtje gezet! Wat is jouw favoriet?

Winteruitjes voor het gezin in januari en februari

Top winteruitjes voor de hele familie: voorstellingen, concerten, voorlezen, feestjes, nachoolse activiteiten en meer

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Wat was het goed dat ik mijn twijfels opzij zette en naar het Verzetsmuseum Junior ging met de kids! Want het is een fantastisch opgezet museum dat op een goede manier vertelt over de oorlog en hoe kinderen toen leefden. Aanrader, zeker ook met opa of oma!

12 Tips voor Kinderfeestjes, naschoolse activiteiten en januari uitjes!

Is je koter binnenkort jarig of net jarig geweest? En moet er een feestje georganiseerd worden? We hebben weer fijne tips verzameld. Ook voor leuke na-schoolse activiteiten, en uitjes in januari. Zeker even doorheen struinen. Veel inspiratie gewenst!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief