Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Tennissen bij Frans Otten

Proftennissen of gewoon een balletje slaan? Alles kan bij het Frans Otten Stadion!

Met 8 binnenbanen (voorzien van Tennisfloor Pro) en 15 buitenbanen is het Frans Otten stadion het domein van de Internationale Tennisclub Amsterdam waar elke tennisliefhebber volop aan z´n trekken komt.

Doordat de banen verdeeld zijn over twee hallen, maakt dit het Frans Otten stadion bij uitstek geschikt voor grote en kleine sportevenementen.

Talent Coaching
Via Michiel Schapers International Tenniscoaching verzorgt Michiel Schapers de coaching/opleiding van topjeugd en professionals. 

Doel van deze opleiding is ten eerste het opleiden van jeugdig talent in de leeftijd van 8 t/m 14 jaar tot de nationale top bij de jeugd, en ten tweede het helpen van startende professionals bij de aanvang van een carriere in het proftennis.
 
Het uitgangspunt van de opleiding is dat op basis van passie voor tennis, een plezierige trainingsomgeving en een uitgebalanceerd programma gestreefd wordt naar de optimale prestatie. het ontwikkelen van vaardigheden staat voorop tot ongeveer 16 jaar.

Benieuwd naar de opleiding? Of gewoon vrij spelen? Kijk voor meer informatie op de site!

Frans Otten Stadion

IJsbaanpad 43

1076 CV Amsterdam

Openingstijden



Prijs €20,00 huur per baan, zomerlidmaatschap €130,00.
Mail direct

Mail direct naar Frans Otten Stadion

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Schaatslessen Jaap Eden

Wil jij (beter) leren schaatsen? Kom dan schaatsles nemen op de Jaap Eden IJsbaan!

Blaasinstrument lessen

Leer spelen op een blaasinstrument bij Muziekschool Amsterdam en blaas jouw talent de wereld in!

Begin met gitaar!

Leer gitaar spelen bij Muziekschool Amsterdam en raak de juiste snaar met jouw talent!

Dansen bij BeatZone

BeatZone is een hippe, urban Dansschool met vestigingen in Oud Zuid/West en NDSM/Noord.

Uitgelicht

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Buurman & Buurman gaan naar de maan (4+)

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Familiemaand in het Rijksmuseum

Het is familiemaand in het Rijksmuseum. Ga met de hele familie op reis door de 17de eeuw. Toegang t/m 18 jaar is gratis.

De Vier van Noord-Holland | Heel Noord-Holland schaatst!

Veel schaatsplezier voor iedereen op de ijsbanen in Alkmaar, Amsterdam, Haarlem en Hoorn, in oktober en november!

Intocht Sinterklaas in Amsterdam en omgeving 2025

Trippel trappel trippel trap! Sinterklaas is onderweg met zijn Pieten. Wij hebben een overzicht gemaakt wanneer hij waar aankomt dit jaar! Bekijk snel alle Sintintochten in en om Amsterdam.

De leukste Halloween activiteiten met kids

Halloween is het feest om het einde van de zomertijd te vieren. En natuurlijk ook om lekker te grrrriezelen! Bekijk snel de griezeligste activiteiten in en om Amsterdam!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief