Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Lekker gymnastieken!

Hou jij van bewegen en vind je de gymtoestellen geweldig? Dan kun je lekker oefenen bij K.D.O!

Ben jij een bewegelijk kind? Ga dan lekker gymnastieken bij Gymnastiekvereniging K.D.O. Er zijn zo veel bewegingen! Klimmen, rennen, springen, gooien…

Iedere leeftijd kan hier terecht om te leren turnen. Jongens en meisjes zijn beide welkom. De lessen zijn verdeeld in jongensturnen en meisjesturnen, beide kunnen ook wedstrijden doen

Vanaf 4 jaar kun je je Nijntje Beweegdiploma halen. 10 lessen lang ga je balanceren, rollen, huppelen, klauteren, springen, zwaaien, vangen, gooien en schoppen. 

Kun je nu al niet meer stil zitten? Klik dan snel door op de roze button om naar de site te gaan van Gymnatiekvereniging K.D.O.!

Gymnastiekvereniging K.D.O.

Elpermeer 14

1025 AL Amsterdam

Openingstijden Zie de site voor het actuele trainingsrooster.
Prijs Zie de site voor een tarievenoverzicht.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Amsterdam

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Muziek met baby, peuter of kleuter

Ga samen met je kleintje op muzikale ontdekkingsreis bij Muziekschool Amsterdam!

Schaatslessen Jaap Eden half seizoen

Wil jij leren schaatsen? Kom dan trainen bij de Jaap Eden IJsbaan!

K-Pop Danceclass (7–12 jaar)

Ben jij fan van K-Pop? Dan zijn de K-Pop lessen van Beatzone helemaal jouw ding!

Bricks and Robots

Ervaar de wereld van robotica, technologie en programmeren tijdens de cursussen van Bricks & Robots!

Uitgelicht

8x Frankrijk op z’n mooist met RCN. Nu met vroegboekkorting!

Show voor met jouw kleintje: Bumbina komt spelen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Alle sprankelende kerstvakantie uitjes in Amsterdam

Hoera kerstvakantie! Overal lampjes en kerstbomen en heerlijk die vrije dagen! Lekker samen zijn, leuke dingen doen met je familie en vrienden Hieronder vind je allerlei leuke tips om er op uit te gaan. We wensen iedereen fijne feestdagen en een heel mooi 2026!

21x Musea met een tof kerstvakantie familie programma

Maar liefst 21 musea in en om Amsterdam bieden in de kerstvakantie een super leuk, actief en speciaal programma aan voor kinderen en families! Een hartstikke leuk gezinsuitje voor de hele familie.

Waarom we trots mogen zijn op Amsterdam!

We bezochten Amsterdam in Motion en waren onder de indruk van onze eigen stad

5x schaatsen in Amsterdam

Lekker zwieren over het ijs? Met deze schaatsbanen in Amsterdam en Amstelveen kom je helemaal in winterse sferen! Haal je eigen ijzers weer uit de kast of huur ze op locatie. Extra leuk met warme choco toe!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief