
Little Star Fitness
Fitness, circus, dansen, cheerleaden, sporten: Little Star Fitness biedt lekker actieve sportprogramma's.
Little Star Fitness biedt diverse sportieve programma’s aan zoals: sporten, cheerleaden, dansen, luchtacrobatiek, circus en meer.
De programma’s zijn speciaal ontworpen voor kinderen tussen de 2-12 jaar. De lessen worden in het Engels gegeven maar zijn ook goed te volgen voor kinderen die geen Engels spreken.
Het programma’s van Little Star Fitness zijn goed voor de ontwikkeling van kids, helpt hen bij een gezonde levensstijl, het verminderen van obesitas en het krijgen van meer zelfvertrouwen.
Meer informatie? Klik op de roze button.
Op zoek naar leuke ideeën voor een kinderfeestje? Klik hier en zie al het aanbod in de regio.
Little Star Fitness
Jan van Eijckstraat 47
1077 LH Amsterdam
Prijs
Zie websiteToon op kaart
Meer inspiratie


De Amsterdamse Jeugdtheaterschool
De toneelschool in Amsterdam voor kinderen & jongeren van 8 tot en met 18 jaar!
DAT! School
DAT! School is een multidisciplinaire jeugdtheaterschool voor kids in Amsterdam Noord, al vanaf 4 jaar!
Schaatslessen Jaap Eden
Wil jij (beter) leren schaatsen? Kom dan schaatsles nemen op de Jaap Eden IJsbaan!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Glaskunst ontdekken bij Museum JAN
Blinkend pareltje in de regio: Een glasmuseum, is dat leuk met kinderen? Gooien ze niet per ongeluk iets om? Even mijn grootste angst opzij schuiven en gewoon gaan. Met een speurtocht, creatieve workshops en heel veel kleurrijke kunstwerken is Museum JAN het een superleuk Kidsproof uitje!
Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober
Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van lego tot gratis kamp en weekend van de wetenschap
Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater
Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.