Poekoelan Kung Fu voor kids
Beweeg als de kraanvogel, aap, slang en tijger tijdens Poekoelan Kung Fu! (6+)
Kinderen ontwikkelen zelfvertrouwen, alertheid en leren respectvol met elkaar trainen bij Poekoelan Kung Fu.
In de beginfase leer je je effectief verdedigen tegen veel verschillende aanvallen. Je hoeft niet sterk of groot te zijn om Poekoelan Kung Fu te kunnen beoefenen, omdat je de kracht van de tegenstander gebruikt in combinatie met hele effectieve technieken.
De bewegingen van Poekoelan Kung Fu zijn gebaseerd op de bewegingen van 4 dieren: de kraanvogel, de aap, de slang en de tijger.
Er wordt gewerkt met kleine niveaugroepjes wat zorgt voor een prettige sfeer.
Lijkt dit je wat?
Meer info of je direct aanmelden kan via de roze button.
Tip: Kijk in de categorie Clubjes voor nog meer zelfverdedigingslessen!
Poekoelan Kung Fu Nederland
IJsbaanpad 43
1076 CV Amsterdam
Openingstijden
TrainingDinsdag 18.00 - 19.00 uur of zaterdag 11.00 - 12.00 uur
Prijs
Zie de websiteToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Leer Dj’en, rappen, songs schrijven tijdens Shorts!
Ontdek in 6 weken of er een DJ, producer of popster in jou schuilt. Bij Muziekschool Amsterdam!
The Little Gym
Bij The Little Gym komen kinderen tot bloei met de actieve programma's voor kids van 0 tot 12 jaar!
Zeilclub (8+)
Maak kennis met zeilen tijdens de zeilclub op de dinsdag of zondag bij Sport4kidz!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nu in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf
Raad van de Raaf is een Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.
Lekker gymmen bij The Little Gym: wat een feest
Gymmen bij The Little Gym zorgt voor een grote dosis 'Serious fun'. Mijn dochter vond het vooral 'veel fun'. Maar de lessen zorgen ook voor een positieve sociale en fysieke ontwikkeling!
Leuke gezinsuitjes met Hemelvaart en Pinksteren
Wat zijn er veel leuke uitjes met Hemelvaart, Pinksteren en in mei: festivals, buitenuitjes, nieuwe pareltjes....