Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ponyrijden bij Waveren

Vanaf 8 jaar kun je op les bij de manege Stichting Waveren. Je leert pony's verzorgen en er op rijden!

De rijlessen duren twee uur waarvan een uur wordt besteed aan de verzorging en het op- en afzadelen van de pony’s en paarden en het andere uur aan het rijden.
 
Je deelt met een ander kind een pony waar je ieder een half uur op rijdt. Het andere half uur kijk je mee of loop je naast de pony en houd je deze aan een touwtje vast. Zo kun je de hele tijd geconcentreerd blijven. 
 
Als je goed kan rijden, dan mag je naar het tweede niveau. De lessen duren langer en je mag meer dingen doen. 
 
Inschrijven voor de rijlessen kan door te mailen. Klik hiervoor op de groene button. 
Klik op de roze button voor meer informatie over de tijden en prijzen.

Stichting Waveren heeft ook een miniclub. Hier leer je rijden en pony’s verzorgen vanaf 6 jaar.

Stichting Waveren

Provincialeweg 56

1103 SB Amsterdam

Prijs losse groepsles €16,50 (met eigen paard €10,50)
Mail direct

Mail direct naar Stichting Waveren

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Dansen bij BeatZone

BeatZone is een hippe, urban Dansschool met vestigingen in Oud Zuid/West en NDSM/Noord.

Begin met gitaar!

Leer gitaar spelen bij Muziekschool Amsterdam en raak de juiste snaar met jouw talent!

Schaatslessen Jaap Eden

Wil jij (beter) leren schaatsen? Kom dan schaatsles nemen op de Jaap Eden IJsbaan!

Blaasinstrument lessen

Leer spelen op een blaasinstrument bij Muziekschool Amsterdam en blaas jouw talent de wereld in!

Uitgelicht

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Buurman & Buurman gaan naar de maan (4+)

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Van Gogh en de Roulins — een kleurrijk familie-uitje

Samen op ontdekking in het Van Gogh Museum! Met een speurtocht, creatieve activiteiten en het miniatuur Gele Huis is dit een topuitje voor gezinnen.

De Vier van Noord-Holland | Heel Noord-Holland schaatst!

Veel schaatsplezier voor iedereen op de ijsbanen in Alkmaar, Amsterdam, Haarlem en Hoorn, in oktober en november!

Intocht Sinterklaas in Amsterdam en omgeving 2025

Trippel trappel trippel trap! Sinterklaas is onderweg met zijn Pieten. Wij hebben een overzicht gemaakt wanneer hij waar aankomt dit jaar! Bekijk snel alle Sintintochten in en om Amsterdam.

Een middag Rijksmuseum met kids

In het Rijksmuseum is het hele jaar van alles te beleven voor gezinnen! Samen bewonder je de Nederlandse geschiedenis van 1200 tot nu, van de grootste kunstwerken tot de kleinste details. De familie-activiteiten maken een bezoekje actief, interactief en educatief!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief