Zwemvereniging Konaz1870
Wie A zegt, moet ook B en C zeggen! Met ieder diploma een stapje verder om een echte waterrat te worden!
Zwemvereniging Koninklijke Amsterdamse Zwemvereniging (Konaz1870) verzorgt zwemlessen in twee baden voor kinderen vanaf 4 jaar.
De lessen in het Bijlmer Sportcentrum worden gegeven volgens de methode van het Zwem-ABC.
In het Noorderparkbad kunnen kinderen lessen geven gebaseerd op de SuperSpetters-methode
De eerste lessen staan in het teken van watergewenning. Op een speelse manier leer je het water kennen, zodat je je vrij gaat voelen in het water.
Daarna kunnen kinderen nog de zwemvaardigheidsdiploma’s 1 t/m 3 behalen en daarna de overstap maken naar het wedstrijdzwemmen.
Voor meer informatie over de lessen klik je op de roze button!
Zwemvereniging Konaz
Anton de Komplein 157
1102 DR Amsterdam
Openingstijden
Zie website voor actuele tijdenToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Telekids musicallessen
Zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Amsterdam! Schrijf je vast in voor een proefles
Golf: de verrassend toffe nieuwe sport voor jouw kind!
Het is niet voor niets dat golf tegenwoordig een populaire sport voor kinderen is. Golf = kidsproof!
Schaatslessen Jaap Eden
Wil jij (beter) leren schaatsen? De seizoenscursus gaat van start bij de Jaap Eden IJsbaan!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Sinterklaasfeest bij Pathé
De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!
Kleurrijk in taal en beeld: Alice in Wonderland is knettertje (te) gek, precies zoals het hoort en geweldig voor de hele familie
Een meisje dat in een konijnenhol valt. Een pratend ei. Een kat waarvan alleen de ogen en mond verschijnen. En een koningin die om de haverklap roept: ‘Kop eraf!’
Naar het Van Gogh Museum met kids
Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.