Zwemvereniging Konaz1870
Wie A zegt, moet ook B en C zeggen! Met ieder diploma een stapje verder om een echte waterrat te worden!
Zwemvereniging Koninklijke Amsterdamse Zwemvereniging (Konaz1870) verzorgt zwemlessen in twee baden voor kinderen vanaf 4 jaar.
De lessen in het Bijlmer Sportcentrum worden gegeven volgens de methode van het Zwem-ABC.
In het Noorderparkbad kunnen kinderen lessen geven gebaseerd op de SuperSpetters-methode
De eerste lessen staan in het teken van watergewenning. Op een speelse manier leer je het water kennen, zodat je je vrij gaat voelen in het water.
Daarna kunnen kinderen nog de zwemvaardigheidsdiploma’s 1 t/m 3 behalen en daarna de overstap maken naar het wedstrijdzwemmen.
Voor meer informatie over de lessen klik je op de roze button!
Zwemvereniging Konaz
Anton de Komplein 157
1102 DR Amsterdam
Openingstijden
Zie website voor actuele tijdenToon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
PeuterDans Amsterdam Noord
In deze creatieve Peuterdansles ga je lekker in de ruimte bewegen op mooie muziek!
Turnlessen 6+
Ontwikkel je gymnastische vaardigheden tijdens het wekelijkse turnavontuur bij The Little Gym!
DAT! School
DAT! School is een multidisciplinaire jeugdtheaterschool voor kids in Amsterdam Noord, al vanaf 2 jaar!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Naar het Van Gogh Museum met kids
Jonge kunstenaars opgelet! In het Van Gogh Museum is het hele jaar door van alles te beleven voor gezinnen. Hier zie je niet alleen bekende werken van de meester, maar ga je ook zelf aan de slag met verf en kwast tijdens de kinderworkshops! Een interactief museumbezoek gegarandeerd.
Festivals voor de hele familie
Op welk van deze zomerfestivals in Amsterdam ga jij deze zomer cultuur snuiven, muziek luisteren en rondstruinen?
Onvergetelijke kinderfeestjes voor feestvarkens in en om Amsterdam
Had je in de zomer ook een jarige? Of binnenkort een kinderfeestje vieren? We hebben hieronder weer superleuke verjaardagsfeestjes in en om Amsterdam verzameld. Veel plezier!