Wandelen in het Bos
Dagje de natuur in met het gezin? Kom wandelen in het Amsterdamse Bos!
Wist je dat het Amsterdamse Bos drie keer groter is dan Central Park in New York? Genoeg plek om te wandelen dus!
Voordat je het Bos ingaat is De Boswinkel een aanrader om heen te gaan. Hier kun je terecht voor leuke wandelroutes die je door de verschillende natuurgebieden leiden. En misschien kom je onderweg wel Schotse Hooglanders tegen!
Verder kun je onderweg zwemplekken, boerderijen en speelplekken tegenkomen. In de zomer kun je lekkere versnaperingen halen bij de kiosken.
Hier kun je je wel een dagje vermaken! Klik op de roze button voor meer informatie.
Tip: kijk op de Eropuit pagina voor meer leuke gezinsuitjes!
Amsterdamse Bos
Bosbaanweg 5
1182 DA Amstelveen
Prijs
Vrij toegankelijk
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Amsterdam
Meer inspiratie
Kinderopera Lennox
Het spannende kinderboek wordt een groovy jeugdopera (8+) bij Nationale Opera & Ballet!
Bezoek Verzetsmuseum Junior in herfstvakantie
Maak in de herfstvakantie kennis met deze aangrijpende periode uit de Nederlandse geschiedenis.
Herfstvakantie in het Move Lab Kids Expo
Ontdek de levensgrote bouwblokken, een knikkerbaan en de workshops in Move Amsterdam!Blogs & inspiratie
Alle blogs
4x Wandelen met kinderen in de natuur om Amsterdam
Wil je leuk wandelen met kinderen? Daar hoef je echt niet ver voor. In de natuur rondom Amsterdam zijn er super leuke en kindvriendelijke wandelingen. Hier onze toppers..
Dagje uit in de oude binnenstad van Amsterdam: deze 3 musea zijn verrassend leuk!
Een dagje Amsterdam met kinderen saai? Echt niet! Onze Kidsproofreporters bezoeken drie verrassende musea in de oude binnenstad van Amsterdam. Het leuke? Ze liggen allemaal op loopafstand van elkaar. Onderweg wandelen we langs de grachten, pakken we een terrasje en maken we van museum naar museum een gezellig avontuur.
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)