
Kinderboerderij Dierencapel
Aai schaapjes, wandel tussen de dieren, raap verse eieren. Het kan bij Kinderboerderij De Dierencapel
Breng een bezoekje aan Kinderboerderij De Dierencapel, een gezellig uitje voor jong én oud! De Dierencapel is een kleinschalige boerderij, sfeervol gelegen aan het water in hartje Amsterdam.
Wandel lekker rond tussen de dieren, bewonder de varkens en aai de wollige schaapjes. De kinderboerderij verkoopt frisdrank, ijs, snoepgoed en kakelverse eieren. Er is ook een leuke activiteitenruimte voor kids, waar geregeld natuureducatieve activiteiten worden georganiseerd. Kom langs!
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.
Tip: In de rubriek Uiteten vind je de lekkerste en meest kindvriendelijke restaurants!
De Dierencapel
Bickersgracht 207
1013 LH Amsterdam
Openingstijden
Dinsdag t/m zondag 09:00 - 17:00 uurOp maandag zijn wij gesloten
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
BACK TO SCHOOL tips
Het nieuwe jaar is weer begonnen! En dat betekent ook een nieuwe start voor de (sport)clubjes! Dé tijd om een leuke hobby voor je kind te ontdekken.
Leuke gezinsuitjes in september en begin oktober
Er zijn weer een hele hoop fijne uitjes in september en begin oktober. Van lego tot gratis kamp en weekend van de wetenschap
Vooral te kort: YANASEI kleurrijk en mythisch danstheater
Eindelijk, danstheater AYA heeft een dansvoorstelling ook geschikt voor onder 12 jaar! YANASEI is al 6+ zelfs. Dus die MOETEN we zien. Ook al vinden we het onderwerp best spannend… Gelukkig mogen we achteraf de crew interviewen (ook best spannend trouwens) dus als we iets niet snappen kunnen we het vragen.